ACIDOLAC BABY krople dla noworodków, niemowląt, dzieci.

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

ACIDOLAC BABY krople dla noworodków, niemowląt, dzieci.

Post autor: admin. med. »

ACIDOLAC BABY krople zawiera Lactobacillus rhamnosus GG. Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla noworodków, niemowląt, dzieci.

Acidolac® baby krople jest produktem w postaci zawiesiny doustnej. Zawiera szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG o działaniu korzystnym dla zdrowia, zawarty w formie mikrokapsułek, otrzymywanych dzięki nowoczesnej technologii mikroenkapsulacji. Pozwala to na znaczące zwiększenie żywotności bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym.

Lactobacillus rhamnosus GG wchodzący w skład produktu Acidolac®baby krople to jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii. Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Produkt przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w celu wspomagania flory bakteryjnej jelit, w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Ważna informacja
Produkt jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Należy go przyjmować pod nadzorem lekarza.
Produkt jest przeznaczony dlanoworodków, niemowląt i dzieci.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego .

Acidolac® baby krople nie zawiera laktozy, to również produkt bezglutenowy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.
Ostrzeżenia
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.
Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt zawiera żywe komórki bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur.
5 kropli zawiera 1 miliard żywych komórek bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.Zawartość bakterii jest gwarantowana do końca okresu przydatności produktu do spożycia pod warunkiem przestrzegania warunków przechowywania. Po pierwszym otwarciu fiolki, produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Zalecane spożycie
Produkt przeznaczony dla noworodków, niemowląt, dzieci. 5 kropli dziennie.
Produkt jest w postaci zawiesiny, dlatego przed każdym użyciem należy kilkakrotnie, energicznie wstrząsnąć zakręconą fiolką w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Po wstrząśnięciu pojawi się naturalne zmętnienie.
Produkt należy stosować w trakcie posiłków.
Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C.
W przypadku niemowląt karmionych piersią, krople można podawać w ściągniętym mleku matki.

Składniki
olej kukurydziany, bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacillus rhamnosus GG.
Stosowanie produktu u noworodków według indywidualnych zaleceń lekarza.
Białko obecne w produkcie pochodzi z bakterii Lactobacillus rhamnosus GG oraz wykorzystania przy ich produkcji pochodnej kazeiny (białka mleka).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post