Acustivum na poprawę słuchu

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Acustivum na poprawę słuchu

Post autor: admin. med. »

Acustivum to suplement diety, który poprawia mikrocyrkulację krwi i gwarantuje utrzymanie nerwów (także słuchowych) na właściwym poziomie. Przyczynia się do zachowania dobrego słuchu przez lata.

Skład:
1 tabletka zawiera: 100 mg ekstraktu z gryki, 40 mg suchego ekstraktu z miłorzębu japońskiego, 100 mg kwasu alfa-liponowego, 50 mg magnezu, 6 mg witaminy E

Działanie:
Acustivum to złożony suplement diety, charakteryzujący się wyjątkowym składem. Zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który jest powszechnie znany z tego że skutecznie usprawnia krążenie obwodowe (mikrocyrkulację krwi), w efekcie przyczyniając się do poprawy słuchu. Ekstrakt z gryki wspomaga czynność naczyń krwionośnych, także tych występujących w uszach. Magnez przywraca równowagę elektrolitową i wspomaga pracę mięśni. Korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie systemu nerwowego (także nerwów słuchowych). Witamina E i kwas alfa-liponowy wykazują silne właściwości przeciwutleniające. Zdecydowanie zabezpieczają komórki organizmu przed działaniem wolnych rodników i skutkami stresu oksydacyjnego. Spowalniają procesy starzenia się. Acustivum ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Wskazania:
Zaleca się wykorzystywanie preparatu w celu wspomagania funkcjonowania uszu i zachowania prawidłowego słuchu.

Sposób użycia:
Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie dawki wynoszącej 1 tabl. x 2/24h, popijając wodą.
Zainteresują Cię również:
Załączniki
Acustivum.jpg
Acustivum.jpg (2.85 KiB) Przejrzano 670 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post