ALLERGICAL na uczulenia w postaci swędzenia, kataru, wysypki

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

ALLERGICAL na uczulenia w postaci swędzenia, kataru, wysypki

Post autor: admin. med. »

ALLERGICAL to preparat przeznaczony do stosowania u osób dorosłych, który przyjmowany doustnie uzupełnia poziom wapnia, cynku i kwercetyny w organizmie, ograniczając symptomy uczulenia w postaci swędzenia, kataru, wysypki.

Skład:
Skład w zalecanej dziennej porcji do spożycia (2 tabletki): wapń 600 mg (75& ZDS), kwercetyna 120 mg, cynk 10 mg (100% ZDS).

Działanie:
Preparat należy do szerokiej grupy złożonych środków uzupełniających w organizmie poziom wapnia, kwercetyny i cynku. Wapń to ważny składnik potrzebny, aby prawidłowo przebiegała czynność mięśni, wzrostu oraz regeneracja tkanki kostnej i krzepnięcie krwi. Ogranicza stopień przepuszczalności naczyń włosowatych i błon komórkowych zmniejszając zmiany uczuleniowe. Pomaga w utrzymaniu zgodnego z normą przekaźnictwa nerwowego. Cynk pobudza mechanizmy obronne organizmu powodując zwiększenie produkcji przeciwciał.

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku sezonowego uczulenia przebiegającego z takimi objawami jak wysypka, swędzenie, nieżyt nosa. Stosować u osób dorosłych.

Sposób użycia:
Przyjmować doustnie. Stosować u osób dorosłych w dawce wynoszącej 1 tabl. x 2/24h, po rozpuszczeniu w szklance chłodnej wody.
Załączniki
ALLERGICAL.jpg
ALLERGICAL.jpg (1.73 KiB) Przejrzano 711 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post