Allergoff Spray przeciw alergenom roztoczy kurzu domowego

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

Allergoff Spray przeciw alergenom roztoczy kurzu domowego

Post autor: Asystentka »

ALLERGOFF Natural zmniejsza nasilenie objawów chorobowych w przebiegu alergii roztoczowej i jest szczególnie wskazany w przypadku nasilającego się występowania następujących objawów alergicznych.

Działanie

Nanokapsułowany preparat wspomagający leczenie alergii wziewnej i wyprysku atopowego u osób uczulonych na roztocze kurzu domowego. Główne zalety preparatu Allergoff Natural w aerozolu to: wydłużony okres skutecznego działania: jednorazowe zastosowanie preparatu ALLERGOFF® Natural wykazuje skuteczne i długotrwałe (do 6 miesięcy) działanie redukujące alergeny kałowe roztoczy kurzu domowego. Bezpieczeństwo stosowania: akarycydy są stopniowo i długotrwale uwalniane przez polimerowe ścianki kapsułek. Pozwala to na utrzymanie bardzo niskiego stężenia tych substancji w otoczeniu ludzi. A w efekcie: zmniejszenie nasilenia objawów alergii roztoczowej poprzez redukcję alergenów kałowych roztoczy kurzu domowego. Rozpylony preparat przenika do środowiska życia roztoczy. Tam nanokapsułki przylegają do roztoczy, drobin ich kału oraz do fragmentów złuszczonego ludzkiego naskórka. Allergoff Natural działa na roztocze na klika sposobów: skleja drobiny kału roztoczy, zapobiegając unoszeniu się ich w powietrzu, zabija je przenikając przez cienką powłokę ciała pajęczaka dostarczony do układu pokarmowego pajęczaka wywołuje zatrucie.

Dawkowanie

Preparatem Allergoff można spryskiwać: materace, meble tapicerowane, wykładziny i dywany, zasłony, pluszowe zabawki oraz tapicerkę samochodową.
Załączniki
alergoff.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post