BABYSTART BioCheck, test płodności dla kobiet

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

BABYSTART BioCheck, test płodności dla kobiet

Post autor: admin. med. »

BABYSTART BioCheck test płodności dla kobiet x 2 szt.

abystart BioCheckTM jest jednostopniowym, strumieniowym testem immunologicznym do jakościowego wykrywania FSH w moczu, pomagającym w ocenie płodności u kobiet.

Test wykorzystuje kombinację przeciwciał, w tym przeciwciało monoklonalne FSH, umożliwiających selektywne wykrycie podwyższonego poziomu FSH. Test przeprowadza się poprzez oddanie moczu na końcówkę absorbującą lub zanurzenie jej w moczu i odczytanie wyniku na podstawie zabarwienia kresek.

Test można wykonać w dowolnym dniu miesiąca oraz powtórnie po upływie 1 tygodnia.

Negatywny wynik testu wskazuje na to, że poziom FSH nie jest podwyższony. Jest to dobry znak, chociaż wcale nie musi oznaczać braku problemów z płodnością. Jeśli pojawiają się nieregularne miesiączki lub objawy typowe dla menopauzy, wskazana jest konsultacja medyczna. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku testu, należy za 5-7 dni test powtórzyć. Uzyskanie w obu przypadkach wyniku pozytywnego oznaczać będzie, że poziom FSH rzeczywiście jest podwyższony. Jeśli kobieta będzie chciała zajść w ciążę, powinna najpierw skontaktować się z lekarzem. Wysoki poziom FSH może również wskazywać na stan przed menopauzą i jeśli utrzymywać się będą takie objawy, jak nieregularne miesiączki, przypływy gorąca, zmienność nastrojów, bezsenność i zmęczenie, należy omówić stwierdzone przez siebie wyniki i objawy ze specjalistą.

Jeśli wynik drugiego testu również okaże się negatywny, oznaczać to będzie, że poziom FSH nie jest podwyższony.
Załączniki
BABYSTART-BioCheck-test-plodnosci-dla-kobiet.jpg
BABYSTART-BioCheck-test-plodnosci-dla-kobiet.jpg (4.08 KiB) Przejrzano 820 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post