Cerazette mini - pigułka antykoncepcyjna

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Cerazette mini - pigułka antykoncepcyjna

Post autor: admin. med. »

Cerazette znana jest jako mini pigułka i posiada 99% skuteczności w zapobieganiu ciąży. Różni się ona od zwykłej pigułki tym, że zawiera tylko sztuczny progestogen, a nie zawiera estrogenu. Aktywnym środkiem tej antykoncepcji jest dezogestrel i w przeciwieństwie do innych mini pigułek, zapobiega on owulacji, tak samo jak w przypadku zwykłej pigułki.
cerazette.jpg
cerazette.jpg (22.86 KiB) Przejrzano 1116 razy
Powszechne mini pigułki nie zatrzymują jajeczkowania, a ich działanie opiera się na zmianie śluzu szyjkowego i wyściółki macicy, przez co Cerazette jest jedną z najskuteczniejszych mini pigułek. Pigułki Cerazette są tak samo skuteczne jak dwuskładnikowe doustne środki antykoncepcyjne, ale nie zawierają sztucznego estrogenu. Dzięki temu są znacznie bezpieczniejsze dla kobiet karmiących piersią, powyżej 35 roku życia oraz palących. Można je wziąć nawet 12 godzin później niż zwykle, podczas gdy powszechne mini pigułki należy przyjąć najpóźniej w ciągu 3 godzin każdego dnia. Można bezpiecznie kupić pigułki Cerazette online z euroClinix. Należy tylko wypełnić konsultację online podczas składania zamówienia. Wszystkie Twoje dane są poufne i będą wykorzystane tylko przez naszego lekarza, który zdecyduje, czy środek antykoncepcyjny, który przepisuje jest dla Ciebie bezpieczny. Następnie zamówienie zostanie przekazane do natychmiastowej wysyłki.
Jakie korzyści płyną ze stosowania Cerazette?

Pigułki Cerazette zapewniają natychmiastową ochronę przeciw ciąży, jeśli zaczniesz je zażywać pierwszego dnia okresu. Dostarczają kobietom szczególnie wrażliwym na estrogen kompleksową metodę antykoncepcji, która działa tak samo skutecznie jak normalna pigułka. Tabletki Cerazette przynoszą ulgę kobietom, które mają bolesne miesiączki. Około 94% kobiet potwierdziło w badaniach, ż odczuwały znacznie mniejszy ból menstruacyjny w trakcie zażywania Cerazette.
W jaki sposób działa Cerazette?

Pigułki Cerazette działają poprzez przekonanie organizmu, że nastąpiła już owulacja, więc szansa na uwolnienie jajeczka podczas stosowania Cerazette jest bardzo mała. Tak jak zwykłe mini pigułki, Cerazette zapobiega zgrubieniu wyściółki macicy oraz zagęszczają śluz szyjki macicy, żeby nasienie nie mogło się do niej dostać.
Kto może kupić ten lek przez Internet?

Większość zdrowych kobiet powyżej 18 roku życia, które szukają długoterminowej antykoncepcji może kupić pigułki Cerazette online. Ważne jest, aby przekazać lekarzowi historię medyczną i wszelkie bieżące informacje zdrowotne, który upewni się, że lek jest dla Ciebie odpowiedni.
Kto nie powinien stosować tego leku?

Nie zaleca się stosować pigułek Cerazette, jeśli jesteś w ciąży, myślisz, że możesz być w ciąży lub jesteś uczulona na desogestrel. Ponadto nie można ich stosować, jeśli masz problemy z krążeniem, raka piersi, przechodziłaś ostatnio żółtaczkę lub miałaś nierozpoznane krwawienie z pochwy.
W jaki sposób zażywać ten lek?

Ta doustna forma antykoncepcji zalicza się do mini pigułek i jest przyjmowana przez pełne 28 dni cyklu, bez przerw między opakowaniami. Pigułki Cerazette można zażyć nawet 12 godzin później niż zwykle, z jedzeniem lub bez, a i tak, w przeciwieństwie do zwykłych pigułek, zapewnią Ci odpowiednią ochronę.
Jakie efekty uboczne wywołuje ten lek?

U osób po raz pierwszy używających Cerazette mogą wystąpić działania niepożądane, ponieważ ciało nie jest przyzwyczajone do składników w nich zawartych. Jednak organizm zwykle szybko się przyzwyczaja do pigułki, nie powodując zbyt wiele dyskomfortu. Pigułki Cerazette nie zawierają sztucznego estrogenu, co znaczy, że mogą być idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które cierpią z powodu bólów głowy lub odczuwają inne skutki estrogenu zawartego w dwuskładnikowych tabletkach antykoncepcyjnych. Najczęstszymi efektami ubocznymi Cerazette są zmiany nastroju, zmniejszenie popędu seksualnego (libido), bóle głowy, nudności, trądzik, ból piersi, przyrost wagi oraz nieregularne okresy lub ich brak.

Ulotka Cerazette

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Cerazette służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post