CITROSEPT DENTAL na podrażnienia w obrębie jamy ustnej

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

CITROSEPT DENTAL na podrażnienia w obrębie jamy ustnej

Post autor: admin. med. »

CITROSEPT DENTAL żel to produkt, który działa łagodząco na podrażnienia w obrębie jamy ustnej. Zmniejsza namnażanie się chorobotwórczych mikroorganizmów oraz wspomaga dbanie o higienę jamy ustnej.

Skład:
Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, PVP, Citrus Paradisi, Menthol, Benzalkonium Chloride.

Działanie:
Żel charakteryzuje się wyjątkową formułą adhezyjną, która dokładnie przylega do śluzówki jamy ustnej i pozostaje nienaruszona przez klika godzin. Dzięki temu zapewnia komfort i higienę. Działa łagodząco na śluzówkę jamy ustnej i przeciwdziała tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu z ust. Co więcej zmniejsza liczbę chorobotwórczych drobnoustrojów (zwłaszcza bakterii i grzybów). Usuwa dyskomfort, szczególnie u osób posiadających protezy stomatologiczne i aparaty ortodontyczne.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki produktu

Wskazania:
Należy stosować produkt u osób z utrudnioną higieną jamy ustnej, szczególnie w przypadku noszenia aparatów ortodontycznych i protez stomatologicznych, które mogą sprzyjać namnażaniu się bakterii i grzybów.

Sposób użycia:
Stosować miejscowo. Nakładać żel na dziąsła albo/i podniebienie po wcześniejszym umyciu zębów. Po zastosowaniu produktu w ciągu 1h nie należy spożywać jedzenia ani napojów.
Załączniki
CITROSEPT-DENTAL-zel.jpg
CITROSEPT-DENTAL-zel.jpg (4.26 KiB) Przejrzano 675 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post