COREGA Super Mocny krem do uszczelniania protez

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

COREGA Super Mocny krem do uszczelniania protez

Post autor: admin. med. »

COREGA Super Mocny krem to produkt, który zapobiega wypadaniu protezy. Uszczelnia ją i zapewnia mocne utrzymanie w jamie ustnej. Chroni również przed dostawaniem się do niej resztek jedzenia.

Skład:
Poly(Methylvinylether/Maleic Acid) Sodium-Calcium Mixed Partial Salt, Petrolatum Blend W-180, Carboxymethylcellulose Sodium, Mineral Oil Light, Spray Dried Peppermint, Spray Dried Spearmint, Erythrosine Lake Paste, Propylparaben. Krem nie zawiera cynku.

Działanie:
Preparat ma postać kremu przeznaczonego do miejscowego użytku. Gwarantuje on mocne utrzymanie protezy zębowej przez długi czas. Przyczynia się do jej uszczelnienia i przeciwdziała wdzieraniu się resztek jedzenia pod jej powierzchnię. Zastosowanie kremu zwiększa stabilność protezy. Ponadto poprawia moc zgryzu. Produkt charakteryzuje się miętowym smakiem, który przynosi długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej i podnosi komfort stosowania protezy.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

Wskazania:
Zaleca się stosowanie kremu w celu mocowania protez zębowych pełnych i częściowych.

Sposób użycia:
Stosować miejscowo. Krem należy aplikować x 1/24h. Po umyciu i osuszeniu protezy, niewielką ilość kremu (przy zbyt dużej może dojść do wypływania produktu) nanieść na jej powierzchnię. Wypłukać jamę ustną, następnie założyć protezę i przytrzymać przez kilka sekund, przygryźć. Wyciągać protezę bardzo powoli i ostrożnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post