DIASIP na uregulowanie glikemi. Zalecany u cukrzyków

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

DIASIP na uregulowanie glikemi. Zalecany u cukrzyków

Post autor: admin. med. »

DIASIP w postaci płynu mlecznego o smaku(Różnym) stanowi uzupełnienie diety i oddziałuje na uregulowanie glikemi w organizmie. Zalecany u cukrzyków.

Skład:
witamina A, witamina D, witamina E, witamina K, witamina B1, witamina B2, witamina B3, witamina B5, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12, biotyna, witamina C, sód, potas, wapń, chlor, fosfor, magnez, żelazo, miedź, mangan, fluor, molibden, selen, chlor, cholina, białko, węglowodany, tłuszcz, błonnik, karetonoidy

Działanie:
Preparat wykorzystywany jest jako środek dietetyczny, który odpowiedzialny jest za unormowanie glikemi. Stosowany w ramach leczenia żywieniowego uzupełnia w organizmie poziom cennych składników odżywczych - witamin i minerałów. Nie zawiera glutenu. Jest bogaty w antyoksydanty, neutralizujące działanie wolnych rodników oraz charakteryzuje się nieznaczną zawartością cukrów w postaci fruktozy i skrobi. Środek o smaku truskawkowym.

Wskazania:
Zalecany u diabetyków bądź osób z upośledzoną tolerancją glukozy, u których konieczne jest leczenie żywieniowe przy zmianach nowotworowych, w czasie rekonwalescencji, problemach z żuciem i połykaniem oraz w ramach przygotowania do operacji i żywienia po zabiegu operacyjnym.

Przeciwwskazania:
- wiek poniżej 3 lat
- konieczność stosowania diety bezresztkowej
- galaktozemia, fruktozemia
- stosowanie dożylne

Dawkowanie:
W ramach uzupełnienia diety naturalnej stosować do 3 opakowań/24h. Jako jedyne źródło pożywienia przyjmować 7-10 opakowań/24h.
Załączniki
DIASIP-Truskawkowy.jpg
DIASIP-Truskawkowy.jpg (4.14 KiB) Przejrzano 622 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post