DOPPELHERZ Aktiv Morwa Slim Efekt, wspomaga odchudzanie

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

DOPPELHERZ Aktiv Morwa Slim Efekt, wspomaga odchudzanie

Post autor: admin. med. »

DOPPELHERZ Aktiv Morwa Slim Efekt to preparat, który przyczynia się do ograniczenia przyswajania cukrów po jedzeniu. Reguluje poziom węglowodanów we krwi i wspomaga odchudzanie.

Skład:
1 tabl. zawiera: 600 mg wyciąg z liści morwy białej (Morus alba) standaryzowany na 1% DNJ, subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, emulgator: hydroksypropylometyloceluloza, subst. zagęszczająca: guma celulozowa, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), 80 µg chlorek chromu (III).

Działanie:
Preparat charakteryzuje się złożonym składem. Działa na bazie wyciągu z liści morwy białej, który ogranicza przyswajanie węglowodanów po jedzeniu. Liście morwy białej (Morus alba) są źródłem składników, blokujących działanie enzymów odpowiadających za rozkładanie cukrów przyswajalnych do węglowodanów prostych w jelitach (np. skrobi do glukozy). W rezultacie tego procesu część cukrów nie zostaje strawiona i w takiej postaci jest wydalana. Dzięki temu preparat przyczynia się do uzyskania upragnionej masy ciała. Chrom pozytywnie oddziałuje na metabolizm cukrów, wielocukrów takich jak skrobia i sacharoza. Stanowi bardzo istotny element GTF (Glucose Tolerance Factor), czynnika odpowiadającego za wychwytywanie glukozy przez komórki i jej metabolizowanie. Preparat w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrową dietą umożliwia uzyskanie wymarzonej sylwetki.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w celu uregulowania poziomu cukru we krwi. Polecany również osobom pragnącym zredukować masę ciała w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną.

Sposób użycia:
Stosować doustnie w dawce wynoszącej 1 tabl./24h w czasie jedzenia. Przyjmować x 2/24h (z większymi posiłkami) przez przynajmniej 3 miesiące.
Załączniki
DOPPELHERZ-Aktiv-Morwa-Slim-Efekt.jpg
DOPPELHERZ-Aktiv-Morwa-Slim-Efekt.jpg (3.06 KiB) Przejrzano 870 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post