Fałszywy ginekolog stanie przed sądem

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
admin. med.

Fałszywy ginekolog stanie przed sądem

Post autor: admin. med. »

Nowy Sącz: fałszywy ginekolog stanie przed sądem
Mężczyzna wszedł na oddział ginekologiczno-położniczy Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu i 'badał' pacjentki. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 27-latkowi.


Jak podaje Dziennik Polski, prokuratura do tej pory postawiła 27-letniemu mieszkańcowi Nowego Sącza dwa zarzuty. Odpowie on przed sądem za to, że 17 czerwca br., podając się za ginekologa zmusił dwie kobiety do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Mężczyzna oskarżony został także o to, że posiadał i przechowywał na swoim komputerze treści pornograficzne prezentujące osoby nieletnie.

Gazeta przypomina, że młody mężczyzna bez przeszkód wszedł na oddział ginekologiczno-położniczy nowosądeckiego szpitala. Dyżurujące pielęgniarki myślały, że 27-latek jest przyszłym ojcem. Narzucił na siebie białą poszwę, która miała imitować lekarski fartuch i wszedł na jedną z sal, gdzie spały dwie pacjentki w wieku 18 i 28 lat.

Wybudził kobiety i poinformował, że musi przeprowadzić badanie ginekologiczne. W trakcie jedna z ciężarnych zorientowała się, że ma do czynienia z oszustem i wszczęła alarm.
Więcej: www.dziennikpolski24.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post