ILUSTROWANA DERMATOLOGIA DZIECIĘCA

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

ILUSTROWANA DERMATOLOGIA DZIECIĘCA

Post autor: admin. med. »

ILUSTROWANA DERMATOLOGIA DZIECIĘCA. PODSTAWOWE PROBLEMY KLINICZNE W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH
Podręcznik ten stanowi zbiór najczęstszych pytań z zakresu leczenia chorób skóry u dzieci, stawianych zarówno przez rodziców chorego dziecka, jak i lekarzy rodzinnych, pediatrów czy dermatologów, oraz odpowiedzi opracowanych przez lekarzy specjalistów, którzy w swojej codziennej praktyce ambulatoryjnej i szpitalnej od lat zajmują się diagnozowaniem i leczeniem tych chorób. Opisywane praktyczne metody profilaktyki i leczenia są wynikiem długoletniego doświadczenia klinicznego autorów. Każdy problem w postaci zadanego pytania jest zilustrowany dokumentacją fotograficzną, przydatną w wizualnym rozpoznawaniu zmian skórnych. Ze względów praktycznych pytania zostały pogrupowane tematycznie. Zamieszczono też pełne receptury leków złożonych i sposobów ich stosowania.
Książka zainteresuje lekarzy specjalizujących się w dermatologii i pediatrii oraz lekarzy specjalistów tych dziedzin medycyny, a także będzie pomocna lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej.
Załączniki
ilustrowana-dermatologia-dziecieca-podstawowe-problemy-kliniczne-w-pytaniach-i-odpowiedziach.jpg
ilustrowana-dermatologia-dziecieca-podstawowe-problemy-kliniczne-w-pytaniach-i-odpowiedziach.jpg (10.21 KiB) Przejrzano 612 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post