[Film] Jak wywołać okres? Wywołanie okresu domowymi sposobami!

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
admin. med.

[Film] Jak wywołać okres? Wywołanie okresu domowymi sposobami!

Post autor: admin. med. »

Dziś mam poradę dedykowaną specjalne dla Pań. Będę tu mówił o sposobach na wywołanie okresu. Z jego nadejściem często problem mają kobiety, które wcale nie starają się o zajście w ciążę, tylko po prostu mają kłopot z regularną pracą organizmu. Na szczęście jest kilka sposobów na to, aby to uregulować i przyspieszyć nadejście miesiączki.
Wśród domowych metod na wywołanie okresu wymienić chcę cztery podstawowe. Pierwszą jest zażycie aspiryny czy też innego środka pirynowego. Aspiryna poprzez swoje działanie rozrzedza krew, a gdy jest ona rozrzedzona, to łatwiej dochodzi do krawienia miesiączkowego.
Druga metoda jest świetna, bo łączy się z chwilami relaksu. Chodzi mianowicie o zażycie ciepłej, a nawet gorącej kąpieli. Gorąca woda, podobnie jak aspiryna będzie działać rozrzedzająco na krew, która później łatwiej wydostaje się z kobiety.
Idźmy tą drogą dalej, bo wywoływanie okresu może być przyjemne. Tym razem chodzi o terapię winem. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale u wielu kobiet wino potrafi wywołać okres. Wystarczy wypić jego dwa czy trzy kieliszki. Tutaj nie wolno przesadzać, bo może skończyć się to zwyczajnym kacem.
Na koniec chciałbym wpsomnieć o jednej ze skuteczniejszych metod wywoływania okresu i regulowania i normowania cyklu u kobiety. Jest nią wypijanie naparu z kwiatu czarnej malwy. Kupić można go w praktycznie każdym sklepie z ziołami, a kosztuje koło 5 zł. To chyba dobra cena jak za uregulowanie cyklu? ;-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post