LADY-COMP BABY komputer cyklu

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

LADY-COMP BABY komputer cyklu

Post autor: admin. med. »

LADY COMP BABY to urządzenie skierowane dla par, które starają się o dziecko. Ułatwia poczęcie, wskazując najlepszy czas na efektywne współżycie. Ponadto posiada funkcję planowania płci.

Działanie:
Niewielki komputer dzięki szerokiej funkcjonalności ułatwia poczęcie dziecka, jednocześnie przyczyniając się do zaplanowania jego płci. Ikonka „dzidziusia" oznacza miejsce, gdzie należy wprowadzić informacje o współżyciu. Na podstawie tych danych komputer, oblicza przewidywany termin poczęcia i narodzin dziecka. Ikonki w postaci „chłopca" albo „dziewczynki" pojawiające się w czasie dni płodnych wskazują najlepszy czas na poczęcie dziecka danej płci.

Komputer poinformuje o prawdopodobnej ciąży już po 4-5 dniach (po wprowadzeniu informacji o stosunku płciowych) za pomocą naprzemiennego migania kolorowych lampek. Po 15 dniach urządzenie wskaże możliwą ciążę i będą to oznaczały równocześnie migające kolorowe diody. Po 18 dniach informacja o ciąży jest potwierdzona i sygnalizuje ją ciągłe świecenie barwnych lampek.

Dodatkowo urządzenie umożliwia kontrolę płodności dzięki przeanalizowaniu takich danych jak: ilość wszystkich zapamiętanych cykli, przeciętna długość cyklu, przeciętny wzrost temperatury po owulacji, zakres jajeczkowania, długość fazy lutealnej, cykle bezowulacyjne, niewydolność ciałka żółtego, cykle starań.

Oprogramowanie: LADY COMP Baby
Źródło zasilania: 2 ładowalne akumulatory Micro AAA (załączone), możliwość stosowania baterii 1,5V AAA
Wyświetlacz: podświetlany, kolorowy
Waga: 52 g
Pamięć: obejmuje pomiary z 250 dni
Zakres temperatur: 34,50-41,00° C z dokładnością do 0,01 stopnia Celsjusza
Automatyczne wyłączanie: tak (po 30 sekundach bezczynności)
Wymiary: Owalny kształt - 7 x10 cm, 2,5 cm wysokości
Zestaw obejmuje: urządzenie, etui, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel usb, broszurki

Wskazania:
Urządzenie polecane jest parom starającym się o poczęcie dziecka i planującym jego płeć. Wskazane w celu wykrywania nieprawidłowości cyklu.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Za pomocą końcówki z sensorem dokonywać pomiaru temperatury ciała, codziennie po przebudzeniu. Wspomnianą końcówkę należy wsunąć do ust pod język w położeniu bocznym. Pomiar trwa około 30-40 sekund (jego zakończenie sygnalizuje dźwięk, a na wyświetlaczu pojawia się wynik). Limit czasu, w którym należy zmierzyć temperaturę, określony jest na 6 godzin i obejmuje 3 godziny przed i 3 godziny po czasie dokonania pomiaru temperatury poprzedniego dnia.
Załączniki
LADY-COMP-BABY-komputer-cyklu-1.jpg
LADY-COMP-BABY-komputer-cyklu-1.jpg (3.4 KiB) Przejrzano 589 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post