[Film] Laserowe usuwanie włosów, pierwsza wizyta

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
admin. med.

[Film] Laserowe usuwanie włosów, pierwsza wizyta

Post autor: admin. med. »

Depilacja laserowa , usuwanie owłosienia laser Light Sheer Elbląg dermatolog Danuta Dąbrowska

Depilacja laserowa zwana prawidłowo epilacją usuwa włoski na zawsze. Po serii zabiegów nie musimy już depilować skóry popularnymi metodami takimi jak żyletka, czy depilator. Włoski nie odrastają.

Działanie lasera polega na tym, że wiązka lasera wnika do cebulki włosa i jest pochłaniana przez ciemny barwnik włosa. Cebulka włosa rozgrzewa się i uszkadza się. Dzięki temu włos traci zdolność do odrostu.

Najczęściej usuwamy włosy na nogach, pod pachami, w pachwinach i na twarzy to u kobiet. U mężczyzn depilację przeprowadzamy zwykle na plecach i torsie. W tych miejscach włosy są zwykle grube i ciemne. A laser usuwa ciemne i brązowe włoski. Depilacja laserowa laserem Light Sheer jest bardzo skuteczna możemy usunąć do 90 paru procent włosków.

Niestety włosy jasne blond, siwe i rude nie mają ciemnego barwnika i nie pochłaniają wiązki lasera i depilacja laserowa jest nie skuteczna.
Pewnym uniedogodnieniem depilacji laserowej jest to, że nie możemy przeprowadzać zabiegu na opalonej skórze. Dlatego warto zastanowić się nad zabiegami w okresie jesieni, zimy i wiosny.

Depilacja laserowa to nie tylko zabieg kosmetyczny, który wykonujemy dla wygody po to aby nie trzeba było golić włosków. To również zabieg medyczny, który leczy podrażnienia na skórze po goleniu, wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych, a nawet blizny i przebarwienia.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post