Leki w praktyce dermatologicznej

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Leki w praktyce dermatologicznej

Post autor: admin. med. »

„Leki w praktyce dermatologicznej” adresowane są do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy pediatrów oraz lekarzy innych specjalności, sprawujących opiekę zarówno nad dorosłymi, jak i dziećmi. Publikacja zawiera kilkanaście rozdziałów, w których przedstawiono preparaty stosowane w najczęstszych dermatozach. Rozpoczyna ją rozdział omawiający środki do pielęgnacji skóry. W kolejnych rozdziałach opisano leki i prepa- raty, stosowane nie tylko w ambulatoryjnej opiece dermatologicznej.
Leki zostały pogrupowane zależnie od ich ogólnych wskazań oraz według zastosowań w najczęściej spotykanych chorobach co stanowi dużą wartość praktyczną. W opisie specyfiku uwzględniono wiele istotnych merytorycznie informacji o jego działaniu, wskazaniach i przeciwwskazaniach, aby ułatwić lekarzowi wybór leku oraz dobór odpowiedniej dawki.
„Leki w praktyce dermatologicznej” są dobrym i sprawdzonym doradcą w codziennej pracy każdego lekarza z uwagi na zawartość merytoryczną oraz aktualne dane i przejrzysty układ. Mamy nadzieję, że publikacja okaże się bardzo pomocna w terapii chorób skóry i spotka się ona z żywym zainteresowaniem lekarzy praktyków.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post