Naturalna Witamina K2 + D3 na układ kostny i krążenia

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Naturalna Witamina K2 + D3 na układ kostny i krążenia

Post autor: admin. med. »

Witamina K2 MK-7 100 mcg Natto + Witamina D3 - jedyna w pełni naturalna, całkowicie bezpieczna i przebadana klinicznie Naturalna Witamina K2 MK-7 + D3. Posiada optymalną dawkę i połączenie gwarantujące maksymalną skuteczność działania. Stworzona w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa potwierdzonymi certyfikatami.

Naturalna Witamina K2+D3 to najwyższej jakości preparat na bazie 100% naturalnej formuły - unikalnego połączenia witaminy K2 (menachinon-7) naturalnego pochodzenia – pozyskanej z ekstraktu natto w formie MK-7 oraz witaminy D3, które zapewniają prawidłowe krzepnięcie krwi oraz utrzymanie układu kostnego oraz układu sercowo-naczyniowego w prawidłowym stanie.

Zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi zawarta w preparacie witamina K2 pozyskana z naturalnego ekstraktu natto (japońskiej potrawy ze sfermentowanej soi) w formie MK-7- najlepiej przyswajalnej przez organizm nie tylko przywraca prawidłowe krzepnięcie krwi, ale aktywuje prawidłową dystrybucję wapnia do kości, zapobiegając odkładaniu się wapnia w tętnicach i nie dopuszczając do powstawania tzw. „paradoksu wapnia” (nadmiaru wapnia w tętnicach przy jednoczesnym ich braku w kościach).

Dowiedziono, iż naturalna Witamina K2 MK-7 skutecznie obniża ryzyko występowania dolegliwości układu kostnego oraz układu krążenia nawet o 50%. Ponadto, Witamina K2 w postaci MK-7 (menachinon-7) cechuje się najlepszą wchłanialnością. Badania naukowe wskazują, że przyjmowanie dawki 100mcg korzystnie wpływa na redukcję już istniejącego zwapnienia, przywracając prawidłowy stan tętnicom oraz prawidłową gęstość kości.
Zawarta w preparacie naturalna witamina K2 MK-7 w połączeniu z witaminą D3 jest unikalnym i bezpiecznym kompleksem witaminowym zalecanym jako uzupełnienie diety.
Dawkowanie:
Witamina K2 MK-7 w dawce 100 mcg wzbogacona o witaminę D3 1000 jednostek w jednej kapsułce na dobę jest zalecaną, optymalną dawką, która zapewnia aktywację składników i efektywną dystrybucję w organizmie.


Właściwości potwierdzone naukowo:
Obniża ryzyko chorób układu krążenia i układu kostnego.
Zapewnia ochronę przed osteoporozą i miażdżycą.
Zapewnia prawidłową dystrybucję wapnia do kości.
Redukuje zwapnienia tętnic i zapobiega ich powstawaniu.
Zapewnia prawidłowe krzepnięcie krwi.
Zapewnia utrzymanie prawidłowej gęstości kości.
Hamuje wytwarzanie szkodliwych wolnych rodników.


Liczne badania naukowe wskazują jednoznacznie, iż długoterminowe spożywanie witaminy K2 MK-7 (menachinon-7) jest związane z istotnym zmniejszeniem ryzyka choroby wieńcowej, osteoporozy, miażdżycy, chorób serca, a także zmniejszeniem ryzyka powstawania złośliwych nowotworów (w szczególności piersi, prostaty oraz nerek)

Witamina D3
Witamina D3 odgrywa bardzo istotną rolę w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi.
Odpowiedni poziom Witamina D3 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu, w szczególności wpływając na:

prawidłowe funkcjonowanie układu kostno - mięśniowego
zwiększona odporność na infekcje
prawidłowy nastrój, redukując objawy zmęczenia, znużenia wynikające z niedoborów witaminy D
Ze względu na przebywanie w szerokości geograficznej o słabym nasłonecznieniu, jak również stosowanie diety o niskiej podaży witaminy D3, zaleca się przyjmowanie witaminy D3 przez młodzież oraz osoby dorosłe przez cały rok kalendarzowy.

Stosowanie:
Zalecana dawka - 1 kapsułka dziennie.
W przypadku chęci zwiększenia dawki do 200 mcg K2 dziennie, dopuszczalne jest zażywanie dwóch tabletek jednocześnie w trakcie lub po posiłku.
Opakowanie:
50 kapsułek
Skład:
1 kapsułka zawiera:
Witamina K2 (MK-7 – menachinon-7) 100 mcg (mikrogramów) (certyfikowane pochodzenie Natto)
Witamina D3 (1000 jednostek) (cholekalcyferol – naturalnego pochodzenia, izolowany z lanoliny)
Łatwa do połknięcia, bezwonna kapsułka żelowa. Nośnik: oliwa z oliwek

Produkt nie zawiera:
Glutenu, kazeiny, laktozy, cukru, soli, drożdży, pszenicy, i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt niemodyfikowany genetycznie.

Gwarancja Bezpieczeństwa
Preparat tworzony zgodnie z najwyższymi standardami jakości – posiada certyfikat GMP – który gwarantuje, że preparat zawiera substancje w określonych dawkach zgodnie z informacjami podanymi na opakowaniu oraz HACCP – gwarantujący bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone badaniami.
Wybierając preparaty firmy FutureMed otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości składników oraz produkcji w zgodzie z naturą.
Nie wywołuje skutków ubocznych. Preparat bezpieczny dla diabetyków.

* Witamina K wpływa na krzepnięcie krwi, dlatego osoby stosujące leki przeciwkrzepliwe powinny skonsultować przyjmowanie witaminy z lekarzem.
Załączniki
naturalna-witamina-k2.jpg
naturalna-witamina-k2.jpg (5.37 KiB) Przejrzano 875 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post