NEO-ANGIN Wiśnia na bakteriei i grzybice w jamie ustnej

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

NEO-ANGIN Wiśnia na bakteriei i grzybice w jamie ustnej

Post autor: admin. med. »

NEO-ANGIN Wiśnia x 24 pastylki

NEO-ANGIN to preparat do użytku miejscowego, który wykazuje właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybiczne. Działa miejscowo znieczulająco.

Skład:
1 tabletka zawiera substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,2 mg, amylometakrezol 0,6 mg, lewomentol 5,72 mg, oraz substancje pomocnicze: olejek z anyżu gwiaździstego, olejek miętowy, maltitol (likazyna), kwas winowy, czerwień koszenilową A (E124).

Działanie:
Preparat charakteryzuje się złożonym składem. Stosowany miejscowo działa bakteriobójczo wobec bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, które powodują zakażenia w jamie ustnej i gardle. Wykazuje również właściwości przeciwgrzybiczne wobec grzybów wywołujących pleśniawki. Działa miejscowo znieczulająco.

Wskazania:
Zaleca się stosowanie pomocniczo w czasie kuracji leczniczej zapalenia jamy ustnej i gardła, któremu towarzyszą symptomy takie jak: ból gardła, zaczerwienienie, stany obrzękowe.

Dawkowanie:
Do ssania. W przypadku osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia stosować 1 pastylkę co 2-3h. Nie przyjmować więcej niż 6 pastylek/24h.
Załączniki
NEO-ANGIN-Wisnia.jpg
NEO-ANGIN-Wisnia.jpg (4.04 KiB) Przejrzano 662 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post