Opieka nad seniorem

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Opieka nad seniorem

Post autor: admin. med. »

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której starsza osoba w rodzinie nie radzi już sobie sama. Zmiany związane z wiekiem często prowadzą do ograniczenia samodzielności. Autorka poradnika przekazuje praktyczne informacje, opisuje trudne, złożone problemy seniorów w sposób kompetentny i prosty.
Długotrwała opieka nad seniorem jest ciężkim zadaniem i wymaga wielkiej wytrzymałości. Nie zawsze mamy możliwość zapewnienia bliskiej, starszej osobie właściwej opieki w domu rodzinnym. Trudno jest nam połączyć to zadanie z pracą, prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci. Co wtedy robić?
Gdzie szukać pomocy? Odpowiedzi znajdziesz w tym poradniku.
Marta38
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2016, o 21:38

Re: Opieka nad seniorem

Post autor: Marta38 »

Tak jest i tego się nie zmieni. Można jedynie pomóc seniorom w codziennych obowiązkach i zadaniach, chociażby poprzez dostarczenia odpowiednich sprzętów.
Linkaster
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lut 2016, o 15:14

Re: Opieka nad seniorem

Post autor: Linkaster »

Ponieważ ostatnio w mojej rodzinie zaszła potrzeba zaopiekowania się osobą starszą musieliśmy poczynić odpowiednie przygotowania. W planie mamy już przebudowanie wejść z przedpokoju do pomieszczeń tak, aby można było się spokojnie poruszać na wózku.
tomanek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2016, o 17:48

Re: Opieka nad seniorem

Post autor: tomanek »

Czasami wystarczy proste wynajęcie specjalisty. Na reklama można znaleźć opiekuna a czasami nawet nie potrzeba konkretnych urządzeń
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post