PH TEST Test do badania pH pochwy

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

PH TEST Test do badania pH pochwy

Post autor: admin. med. »

PH TEST Test do badania pH pochwy x 2 sztuki

PH TEST umożliwia w ciągu 10sek. zbadanie pH pochwy. Porównując barwę na teście z załączoną skalą barwną uzyskujemy wynik. Odczyn pH ma ważne znaczenie dla zdrowia, ponieważ ten odbiegający od normy może zwiększać ryzyko infekcji okolic intymnych

Działanie:
Test po umieszczeniu na 10 sekund w pochwie pod wpływem śluzu zmienia barwę. Po jej porównaniu z załączoną skalą barwną można sprawdzić wynik, którym jest odpowiedni odczyn pH (bardzo istotny dla zdrowia, gdyż ten odbiegający od normy może spowodować większe prawdopodobieństwo infekcji okolic intymnych).

Wskazania:
Produkt wykorzystywać w celu zbadania odczynu pH pochwy. Polecany kobietom z częstymi infekcjami w obrębie sfer intymnych.

Dawkowanie:
Aplikator wsunąć do pochwy na głębokość 2,5 cm przyciskając polem testowym w kierunku odbytu przez 10 sekund. Następnie ostrożnie wyjąć aplikator z pochwy i odczytać wynik testu. Porównując uzyskaną na teście barwę z załączoną skalą barwną sprawdzić wynik (to wartość pH przy barwie najbardziej zbliżonej do tej na pasku testowym).
Załączniki
PH-TEST-Test-do-badania-pH-pochwy.jpg
PH-TEST-Test-do-badania-pH-pochwy.jpg (2.75 KiB) Przejrzano 1398 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post