Pharmonium - Wybór leków dla lekarzy i farmaceutów

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Pharmonium - Wybór leków dla lekarzy i farmaceutów

Post autor: admin. med. »

Najnowsza książka w naszej ofercie jest bogatym, a jednocześnie poręcznym i przydatnym źródłem wiedzy o lekach na receptę dostępnych na polskim rynku.


W tej książce znajdziecie Państwo:


Leki według nazw handlowych

Leki na receptę dostępne w Polsce - ponad 6.000 preparatów refundowanych oraz pełnopłatnych z informacją o dostępnych wielkościach opakowań, odpłatnością i wskazaniami do refundacji, cenami leków nierefundowanych oraz odpowiednikami z wyróżnieniem refundowanych.

Opisy substancji leczniczych

Ponad 850 monografii substancji leczniczych. Zwięzłe i przydatne opisy działań, wskazań oraz dawkowania, a przede wszystkim unikalna struktura monografii substancji, pozwalająca na prezentację informacji z uwzględnieniem drogi podania oraz zastosowania terapeutycznego.

Unikalny układ treści prowadzi użytkownika od preparatu handlowego wprost do opisu jego substancji aktywnej. Opisy zawierają rzeczowo opracowane najważniejsze informacje o działaniu, wskazaniach oraz dawkowaniu leku, a ich struktura pozwala szybko odnaleźć precyzyjną informację.

Dodatkowym atutem książki jest towarzysząca jej aplikacja mobilna Asystent Pharmonium. To innowacyjne rozwiązanie pozwala błyskawicznie odnaleźć on-line aktualne informacje o preparatach za pomocą umieszczonych w książce kodów QR DataMatrix.
Załączniki
pharmonium-wybor-lekow.png
pharmonium-wybor-lekow.png (7.53 KiB) Przejrzano 605 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post