Pilates krok po kroku

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Pilates krok po kroku

Post autor: admin. med. »

Pilates - krok po kroku to nowy wymiar znanego na całym świecie systemu ćwiczeń, które rozwijają synergię mięśni i wzmacniają ciało. Kluczem do uzyskania maksymalnych korzyści z ćwiczeń jest zrozumienie ich wpływu na ciało. Fotografie i ilustracje pokazują jak mięśnie pracują przy wykonywaniu każdego ćwiczenia. Instrukcje krok po kroku wprowadzają kolejne ruchy, a różnorodność ich zestawów przygotowanych dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych pozwalają kształtować silne i sprawne ciało. Przy każdym ćwiczeniu podane są wskazówki, jak je prawidłowo wykonywać. Przestrzegając wskazówki minimalizuje się niebezpieczeństwo doznania urazu i maksymalizuje korzyści wynikające z ćwiczeń.
juga1899
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 10:50

Re: Pilates krok po kroku

Post autor: juga1899 »

Gimnastyka Pilates koncentruje się na pracy mięśni posturalnych, przywraca utraconą równowagę, koryguje postawę, zwiększa siłę i gibkość ciała. Trening Pilates jest szczególnie wskazany dla osób z dysfunkcjami układu kostnego i mięśniowego oraz bólami kręgosłupa.Ćwiczenia Pilates – to droga do samorealizacji, klucz do połączenia ciała i umysłu.
Ćwiczenia oddechowe, stanowiące o istocie gimnastyki Pilates mają na celu takie ukierunkowanie oddechu, by można było uzyskać leczniczy wpływ na fizyczne a poprzez nie i na psychiczne procesy zachodzące w ludzkim ciele.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post