Podskórny guzek nad penisem

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Podskórny guzek nad penisem

Post autor: nutriaa23 »

Witam, mój chłopak 3 dni temu wyczuł u siebie tuż nad penisem prawej strony jak zaczynają się włosy łonowe mały guzek. Jak go dotyka to się lekko przesuwa. mówi, że go nie booli chyba, ze bardzo mocno przyciśnie, ma on moze 2 cm.. struktura podobna do powiększonego węzła chłonnego. Co to może być ? co w tych miejscach może się takiego pojawić? Dodam, że ma on chyba stulejkę, ponieważ przy ściąganiu napletka nie schodzi mu cała skóra, schodzi tak do połowy napletka. O higienę bardzo dba. Czy może to być tez z tym związane ? Ma 23 lata.
dimedicus

Re: Podskórny guzek nad penisem

Post autor: dimedicus »

Oczywiście jednoznacznie tu nie ocenię ale najprawdopodobniej może to być tłuszczak czy włókniak(nic groźnego)Może zatkana torbiel włosowa, ale trzeba to sprawdzić w badaniu palpacyjnym.
Co do
nutriaa23 pisze:Dodam, że ma on chyba stulejkę, ponieważ przy ściąganiu napletka nie schodzi mu cała skóra, schodzi tak do połowy napletka. O higienę bardzo dba
nie to nic wspólnego z podanym guzkiem a też bez obejrzenia nie mogę ocenić czy ma stulejkę czy niepełną stulejkę. Potrzebne są zdjęcia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post