Pokonałem raka. 9 sposobów, dzięki którym wyzdrowiałem

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Pokonałem raka. 9 sposobów, dzięki którym wyzdrowiałem

Post autor: admin. med. »

pokonalem_raka.jpg
pokonalem_raka.jpg (68.47 KiB) Przejrzano 525 razy
Rak nie jest już wyrokiem śmierci. Coraz większy odsetek chorych odzyskuje pełnię zdrowia. Autor książki należy do grona szczęśliwców, którym udało się przezwyciężyć nowotwór. Opierając się na swoich przeżyciach dzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami i wskazuje, jak wesprzeć konwencjonalne terapie leczeniem alternatywnym i tym samym zwiększyć swoje szanse na wyzdrowienie.
W książce znajdziesz spis uczuć pojawiających się po zdiagnozowaniu raka wraz ze sposobami na poradzenie sobie z ich ciężarem. Autor przedstawia również najpopularniejsze przyczyny powstawania tej choroby w ciele współczesnego człowieka. Publikacja także oferuje szereg sprawdzonych metod samodzielnej walki z nowotworami. Możesz sięgnąć po lecznicze głodówki, specjalnie skomponowane diety, terapię Gersona, energię drzew i ziołolecznictwo. Każda z tych metod została tu nie tylko opisana, ale i osobiście wypróbowana przez Autora. Poświęcił on również dużo miejsca sposobom poprawiania nastawienia pacjenta, wśród których znalazły się medytacje, modlitwy i wizualizacje.
Dzięki sprawdzonym przez siebie metodom pracy nad ciałem i umysłem, Stanisław Karolewski daje Ci niezawodny oręż w walce z niebezpieczną chorobą. Zyskaj przewagę w walce z rakiem!
Margot31
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2016, o 20:08

Re: Pokonałem raka. 9 sposobów, dzięki którym wyzdrowiałem

Post autor: Margot31 »

Sama jestem bardzo zainteresowana tą terapią. W ubiegłym tygodniu zamówiłam książkę na jej temat REKLAMA i mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni uda mi się rozpocząć walkę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post