nie zdiagnozowany przypadek

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Aleksandra1984
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2016, o 21:07

nie zdiagnozowany przypadek

Post autor: Aleksandra1984 »

Witam,

Przeprowadziłam wszystkie możliwe badania na choroby weneryczne (oprócz kiły - brak objawów) wszelkie wymazy na bakterie tlenowe, beztlenowe, grzyby, chlamydia mykoplazma ureoplazma rzeżączka itd. Wyniki wymazów - nie stwierdzono. Stwierdzono natomiast liczne bakterie lactobacillus. Wydawało by się że wszystko jest prawidłowo tylko że ponad miesiąc temu w dziale wenerologia pisałam że na sromie pojawiły się dziwne wypustki wymrożone przez dermatologa gdyż zostały przez niego zakwalifikowane jako kłykciny. Wypustki w miejscach nie wymrożonych oczywiście zostały - powodują dyskomfort przy dotyku, ból. Jestem po wizycie u ginekologa wydawałoby się specjalisty od kłykcin i kolposkopii - stwierdzenie - wynik kolposkopii prawidłowy brak reakcji na roztwór octowy, badał pod również te wypustki i stwierdził żę na hpv i kłykciny nie wyglądają. Ogólnie stwierdził że jestem przeleczona, że sypalanie i reakcja uczuleniowa po aldarze która skończyła się moim pobytem w szpitalu ma teraz swoje knsekwencje.
Tyle że:
jestem teraz w drugiej fazie cyklu - znowu zaczyna się swędzenie i pieczenie całego sromu zwłaszcza wewnątrznych części ( po okresie w pierwszej fazie cyklu swędzenia nie odczuwam)
w pierwszej fazie cyklu obserwuje gęstą śluzowato żółtawą wydzielinę którą muszę wyciągać z pochwy np. przy podcieraniu po oddaniu moczu - wydzielina wywołuje dyskomfort. Ponadto naskórek wejścia do pochwy jest różowo biały
w drugiej fazie poawiają się duże ilości białego lepkiego śluzu ponadto naskórek wejścia do pochwy robi sie całkiem biały zwłaszcza na zakończeniach skóry).
Nie mogę sie kochać ponieważ wypuski na naskórku sromu powodują dyskomfort, z bólem włącznie, zmniejszył mi się zresztą drastycznie popęd seksualny
W czasie chodzenia odczuwam dyskomfor i kłócie oraz swędzenie.
Podczas miesiączki strasznie swędzą mnie okolice włosów łonowych, zgolenie przynosi dopiero ulgę.

W związku z faktem że w wymazach nic nie wyszło zastanawiam się czy moja przypadlość może być związana typowo ze sromem. Tylko z drugiej strony skąd wydzielina z pochwy wywołująca dyskomfort?? Mam zaplanowany jeszcze wymaz ze sromu, ale przecież nie wyjdzie nanim choćby liszajowatość czy dystrofia... zastanawiam się też nad zbadaniem poziomu chormonów? proszę o jakąkolwiek poradę co można by było zrobić jeszcze w moim przypadku, by radość z życia w związku z brakiem dyskomfortu znowu nabrała sensu? Dziekuje za wszelkie porady.
dimedicus

Re: nie zdiagnozowany przypadek

Post autor: dimedicus »

Podane objawy i opisane stany w tym wydzielin wymagają wykonania wymazów i sprawdzenie czy nie występują nadżerki a juz na pewno stany zapalne pochwy co przy Pani stanie jest normalnych ale chorobowym objawem.Też wskazuje na zmiany hormonalne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post