Menopauza a pocenie się

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
kamila7
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 8 mar 2016, o 23:06

Menopauza a pocenie się

Post autor: kamila7 »

Witam
Mam problem i myślę że w dobrym dziale piszę.Rok temu byłam u ginekologa z płaczem,że cała się pocę,najbardziej cała głowa z włosami i ciało do pasa.Lekarz stwierdził że zaczyna mi się menopauza,dał mi jakiś hormonalny lek,po którym cała opuchłam,musiałam go odstawić.Zadzwoniłam do lekarza a on stwierdził,że w takim razie muszę czekać aż mi to samo przejdzie.Przecież to jest nie normalne,ja z domu wstydzę się wyjść bo wyglądam jak zmokła kura.Kupiłam sobie lek MENOPAUZIN,ale i po nim nie ma poprawy.Czy ktoś wie jak mi pomóc,a może znacie jakieś lepsze leki na menopauzę??
dimedicus

Re: Menopauza a pocenie się

Post autor: dimedicus »

Przede wszystko HTZ jest dobierana indywidualnie i to jest rola ginekologa.Jest pani w okresie premenopauzy
lekarz powinien skierować na badania na ocenę stanu i przyczynę czy to już.. i dobrać odpowiednie lek na HTZ a nie bez badań zlecać taki czy inny lek.
Jest wiele preparatów stosowanych w HTZ i mogą to być oczywiście tabletki ale mogą to być plastry.
Stosowanie leków powinno być kontrolowane i w zależności od wyników oraz objawów zmieniane.
Preparatów jest wiele i można nabyć bez Rp ale też są takie na Rp.
I proszę pamiętać,nie jest tak że weźmie się tabletkę i już jest efekt,może to potrwać jakiś czas,zależy od organizmu i reakcji na lek
kamila7 pisze:Zadzwoniłam do lekarza a on stwierdził,że w takim razie muszę czekać aż mi to samo przejdzie
czyli pacjencie radź sobie sam,bardzo nieprofesjonalnie!
kamila7
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 8 mar 2016, o 23:06

Re: Menopauza a pocenie się

Post autor: kamila7 »

Dziękuje bardzo,pójdę do ginekologa i powiem o badaniach,zobaczymy co on na to.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post