Dlaczego sperma wypływ

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
justyna
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lut 2016, o 06:14

Dlaczego sperma wypływ

Post autor: justyna »

podczas sexu mój chlopak ma wytrysk a chcemy miec dziecko ale sperma wyplywa mi z pochwy po stosunku . A jak ja leze na plecach a nogi mam na jego ramieniu a on kleczy i mi wklada to mi nogi drętwieja - czy to jest normalne ?
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Dlaczego sperma wypływ

Post autor: Psycholina »

To naturalne że sperma się nie wchłonie, tylko wypływa. Może pani po stosunku poleżeć przez pewien czas " z nogami do góry" aby sperma od razu nie wypłynęła ponieważ istnieje pogląd że wtedy zwiększa się szansę na zapłodnienie.
haploxylon
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 66
Rejestracja: 18 sty 2016, o 13:43

Re: Dlaczego sperma wypływ

Post autor: haploxylon »

No chyba niezupełnie tak jest----istnieją kobiety u których sperma nie wypływa pomimo tego że wytrysk był obfity.
Dawno temu omawiano tę sprawę i podkreślano,że następować powinna reakcja chemiczna która ścina jakby spermę i nie dopuszcza do jej "marnowania". Być może sporo zależy od samej budowy dróg rodnych. Wydaje mi się,że sprawę powinno się omówić u urologa ( a nie u różnych seksuologów, którzy mają dyplomy cholera wie z czego tak naprawde; to może być kwestia chemizmu z obu stron i na tym trzeba się znać od strony fizjologii zwierząt....... :twisted:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post