uszkodzony prawy błędnik

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
michalrydz1986
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2016, o 12:13

uszkodzony prawy błędnik

Post autor: michalrydz1986 »

Witam Serdecznie,

Poszukuję lekarza z Łodzi który zajmie się moim chorym lub uszkodzonym błędnikiem.
Jestem po badaniach i pobycie w szpitalu na zawroty głowy, co jakiś czas występują u mnie zawroty głowy, uczucie jak by ktoś zamkną mnie w pralce i włączył wirowanie :)
Jest to bardzo męczące i uciążliwe, zawsze po takim ataku chce mi się wymiotować i czuję się strasznie :(
Lekarze stwierdzili że mam uszkodzony błędnik i tyle w tym temacie, przepisali mi betaserc i powiedzieli że nie są w stanie nic zrobić.
Jestem po tomografie głowy i stwierdzono konflikt naczyniowo nerwowy w prawym uchu.
Meneus

Re: uszkodzony prawy błędnik

Post autor: Meneus »

Proszę przedstawić wynik z TK oraz jaki lekarz jest prowadzącym.Od kiedy jest stosowany Betaserc
michalrydz1986
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2016, o 12:13

Re: uszkodzony prawy błędnik

Post autor: michalrydz1986 »

Witam Serdecznie,

Niestety nie mam lekarza prowadzącego, ponieważ każdy z lekarzy do którego idę wymyśla jakieś inne przyczyny, albo mówią że to sprawy neurologiczne :( betacerc biorę już od 4 miesięcy
wczoraj byłem u prof. Tomasza Durko, była to prywatna wizyta, ale też za dużo nowych informacji mi nie powiedział, dał skierowania na usg szyja+ tarczyca, usg topler, powiedział również że może to być początek choroby Maniera.


Niestety nie mogę dodać pliku dpf, proszę o maila dołączę TK
carboczar

Re: uszkodzony prawy błędnik

Post autor: carboczar »

michalrydz1986 pisze:choroby Maniera
nie jest to jednoznaczne,gdyż takie objawy dotyczą kilku jednostek chorobowych, oprócz podanych badań dla oceny powinno się wykonać badania audiometryczne.
Zlecone badania nie wskażą jednoznacznie ale pozwolą na wykluczenie innych przyczyn.
Trzeba poczekać na wyniki z podanych badań.
opis TK można dołączyć tutaj i również zdjęcia z TK albo na pw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post