Przywitanie :-)

Zawsze się można przywitać, przedstawić, to nic nie kosztuje, a może się przydać. Kto wie..?
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Przywitanie :-)

Post autor: irenist »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Mam na imię Irina, pochodzę z Rosji ale od wczesnych lat dziecięcych mieszkam w Polsce gdzie ukończyłam studia na kierunku fizjoterapia. Mam nadzieję być tu częstym gościem z pytaniami swoimi oraz odpowiedziami z mojej dziedziny.
admin. med.

Re: Przywitanie :-)

Post autor: admin. med. »

Witamy! i zapraszamy do udzielaniu się w poradach i również pytać.
Odezwę się w wolnej chwili na pw.
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Przywitanie :-)

Post autor: irenist »

Dziękuję za odezwanie się na pw, jednak nie wiem jak tam odpisać (być może odpowiedzi użytkowników są zablokowane) będę tu zaglądać jak najczęściej będzie to możliwe :-) mam nadzieję że z moich odpowiedzi użytkownicy będą zadowoleni...
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Przywitanie :-)

Post autor: irenist »

Drogi Adminie, niestety albo ja jestem za głupia i nie mogę tego przycisku znaleźć, albo go tam faktycznie nie ma, wklejam zrzut ze swojego ekranu, może ktoś mi pomoże biednej znaleźć opcję "odpowiedz"
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Przywitanie :-)

Post autor: Halszka »

WitajIrenist
Cieszę sie,że mamy nową osobę,zwłaszcza terapeutę,profesjonalistkę.Porad nigdy nie zawiele :)
Co do ostatniego pytania-wystarczy kliknąć w "odpowiedz"napisać i aby wysłać pod spodem jest "WYŚLIJ"należy nacisnąć w to miejsce i to wszystko.Powodzenia.
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Przywitanie :-)

Post autor: irenist »

Dziękuję Halszka za instrukcje, jednak jak widać na załączonym zrzucie z ekranu wcześniej opcji Odpowiedz nie miałam, teraz już wszystko wróciło na swoje miejsce.
Dziękuję za przywitanie, również się cieszę, że trafiłam tu do was i mam szczerą nadzieję na długotrwałą i owocną współpracę.
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Przywitanie :-)

Post autor: Halszka »

Ja również,pozdrawiam <kwiatek>
ulus
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2016, o 21:29

Re: Przywitanie :-)

Post autor: ulus »

Witam! Ja też przy okazji pozdrawiam wszystkich nowych i aktywnych - szkoda miejsca na nowy wątek ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post