Policja bada sprawę „cudownego” leku na żylaki

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
admin. med.

Policja bada sprawę „cudownego” leku na żylaki

Post autor: admin. med. »

W internecie i telewizji pojawił się spot reklamujący magiczny specyfik na żylaki i hemoroidy. Problem w tym, że „Venosin”, bo tak nazywa się lek, posiada pisemną gwarancję jakości, którą wystawiło… gimnazjum w Słupnie.

Z reklamy „cudownego” leku dowiadujemy się o rewolucji, jaka nastała w walce z dokuczliwymi hemoroidami i żylakami. Spot stylizowany jest na materiał telewizyjny, jaki możemy oglądać w każdym programie informacyjnym.

Z reklamy można dowiedzieć się też, że jeśli zamówimy produkt w ciągu minuty, zamiast 430 złotych, zapłacimy za specyfik jedynie 89 złotych. Jest to możliwe ze względu – jak mówi lektor – na refundację programu.

Na przedstawionej kartce papieru, która ma być rzekomym certyfikatem, widnieje pieczątka potwierdzająca autentyczność dokumentu. Zastrzeżenia wzbudził jednak fakt, że jest to pieczęć gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Słupnie.

Gimnazjum w Słupnie nie było świadome, że istnieje taki dokument, a przystawiona tam pieczątka tej instytucji już nie jest używana. Została zmieniona na inną.

Sprawą zajęła się już policja w Raszynie.

Więcej: radiozet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post