REVITABEN Mussy Magnez B6 + Potas

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

REVITABEN Mussy Magnez B6 + Potas

Post autor: admin. med. »

REVITABEN Mussy Magnez B6 + Potas, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową.
REVITABEN Mussy Magnez B6 + Potas to produkt, który dzięki zawartości magnezu, witaminy B6 i potasu wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową.

Skład:
potas 300 mg, magnez 125 mg, witamina B6 1,4 mg

Działanie:
Suplement diety charakteryzuje się złożonym składem. Uzupełnia w organizmie poziom magnezu, potasu i witaminy B6 dzięki czemu wspomaga działanie układu nerwowego. Preparat zwiększa wydolność psychofizyczną organizmu, korzystnie wpływa na procesy poznawcze i zwiększa odporność na stres. Ponadto zapobiega kurczliwości mięśniowej. Potas bierze udział w procesie przewodzenia impulsów nerwowych oraz normalizowaniu gospodarki kwasowo-zasadowej oraz wodnej. Ponadto oddziałuje na aktywność mięśniową organizmu (szczególnie mięśnia sercowego).

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w celu uzupełnienia w organizmie poziomu magnezu, witaminy B6 i potasu, wspomagania działania układu nerwowego. Podawać osobom zmęczonym, z drganiem powiek i skurczami mięśni.

Dawkowanie:
Należy stosować doustnie w dawce wynoszącej 1 tabl./24h po rozpuszczeniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post