Silne bóle głowy proszę o pomoc

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
vanesta
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2016, o 15:21

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: vanesta »

Kontrola w Poradni Neurologicznej i przyjmowanie Dihydroergotaminum niestety bóle znów powracają i się utrzymują na dodatek czarne plamki pojawiające się przed oczami
drTeresa

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: drTeresa »

Jak na rozpoznanie i epikryzę praktycznie nic nie ma.
vanesta
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2016, o 15:21

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: vanesta »

w szpitalu moja temp wynosiła 36,6 36,8 po powrocie do domu znów spadek do 35,2
na dodatek nie pokoi mnie to że coraz bardziej nie mogę poprawnie mówić zdarza się tak że kiedy ktoś mnie o coś zapyta ja nagle mam pustkę nie umie znaleźć słów kiedyś czytałam poprawnie teraz mam z tym wielki problem na dodatek dziś wyczułam po lewej stronie z tyłu głowy tak jakby jakąś kulkę jest to twarde przy dotknięciu a przecież tomografia nic nie wykazała zaczyna mieć drętwienie całego ciała
drTeresa

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: drTeresa »

Jak wspomniałem na odległość nie można przeprowadzić badań,objaw"guza" może być powiększonym węzłem chłonnym inne objawy z kręgosłupem czy uszkodzeniem nerwu.Nie określę bez badania.Lekarz w bezpośrednim badani może to ocenić.
vanesta
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2016, o 15:21

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: vanesta »

a jakie badania lekarz powinien przeprowadzić żeby to sprawdzić
drTeresa

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: drTeresa »

W tym przypadku lekarz ogólny.Który po badaniach oceni czy jest potrzeba skierować do specjalisty.
vanesta
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2016, o 15:21

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: vanesta »

3 tyg od wyjścia ze szpitala znów to samo byłam na wizycie kontrolnej u swojego neurologa stwierdził że źle mnie zdiagnozowali bo na wypisie ze szpitala pisze to samo z czym trafiłam do szpitala i nie ma postawionej diagnozy

dostałam skierowanie do reumatologa we wtorek jadę zapisać się do poradni neurologicznej przyklinicznej w katowicach ligota (szpital kliniczny)
na chwile obecną mam codziennie mrowienie całego ciała drętwienie problem z mówieniem boli mnie każda najmniejsza kość nie mogę wejść po schodach bo dostaje zadyszki czasem boli mnie w klatce piersiowej pojawiające się czarne plamki przed oczami nie daje rady z tymi drętwieniami całego ciała praktycznie leże w łóżku bo nie mogę chodzić bo wszystko tak boli brak utrzymania równowagi wszystkie te objawy z którymi trafiłam do szpitala nadal się utrzymują

chciałam zapytać czy to może być stwardnienie rozsiane
drTeresa

Re: Silne bóle głowy proszę o pomoc

Post autor: drTeresa »

vaneska pisze:
3 tyg od wyjścia ze szpitala znów to samo byłam na wizycie kontrolnej u swojego neurologa stwierdził że źle mnie zdiagnozowali bo na wypisie ze szpitala pisze to samo z czym trafiłam do szpitala i nie ma postawionej diagnozy
Już poprzednio pisałem że praktyczne na wypisie ze szpitala nic nie ma i przyznaję tego nie mogę zrozumieć.Czy można rozważać SM(stwardnienie rozsiane),na poczekaniu mogę wymienić kilkanaście chorób o takich objawach.Tak że bez badań nie można jednoznacznie ocenić a tych nie wykonano.Jednak przeprowadzone badanie MR nie potwierdza zmian SM
Sygnał istoty białej i szarej mózgowia prawidłowy.Nie uwidoczniono ognisk patologicznego gromadzenia kontrastu.Układ komorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony.Struktury tylno jamowe bez widocznych zmian.
Należy uznać,że nie jest,to SM.Jednak jak zaznaczam,jest wiele jednostek chorobowych o takich objawach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post