FlexiStav Rebulid. Przyśpiesza regenerację chrząstki stawowej

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

FlexiStav Rebulid. Przyśpiesza regenerację chrząstki stawowej

Post autor: admin. med. »

FlexiStav Rebulid. Przyśpiesza regenerację chrząstki stawowej i pozytywnie oddziałuje na maź stawową.
FLEXISTAV REBUILD to suplement diety, który dzięki zawartym w nim składnikom korzystnie wpływa na sprawność ruchową. Przyśpiesza regenerację chrząstki stawowej i pozytywnie oddziałuje na maź stawową.

Skład:
1 sasz. zawiera: Boswellia serrata ekstrakt zawierający 300 mg kwasów boswelinowych, Hydrolizowany kolagen morski Marine 1000 mg, Proszek z chrząstki rekina 150 mg, Kwas hialuronowy 2 mg, Mangan 2 mg, Witamina C 80 mg, Witamina D3 5 mcg, Cynk 10 mg, Wapń 120 mg.

Działanie:
Preparat należy do szerokiej kategorii złożonych suplementów diety, które charakteryzują się składem naturalnego pochodzenia. Witamina C jest antyoksydantem i stymuluje naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz stanowi źródło kolagenu. Kwas hialuronowy przyjmuje formę żelu, który umożliwia smarowanie części stawowych. Ekstrakt Boswellia serrata łagodzi dolegliwości związane z przeciążaniem układu ruchu. Wapń poprawia proces mineralizacji tkanki kostnej. Ogranicza stopień przepuszczalności naczyń włosowatych i błon komórkowych zmniejszając zmiany uczuleniowe. Pomaga w utrzymaniu zgodnego z normą przekaźnictwa nerwowego. Hydrolizowany kolagen morski Marine buduje chrząstki, kości, mięśnie, więzadła oraz ścięgna. Witamina D wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu z pokarmu i reguluje poziom wapnia w surowicy. Odpowiedni jej poziom w organizmie przeciwdziała krzywicy, osteomalacji i osteoporozie, ale także cukrzycy, nowotworom, schorzeniom autoimmunologicznym i zaburzeniom sercowo-naczyniowym.

Wskazania:
Stosować w celu zwiększenia sprawności ruchowej i ruchomości stawowej. Szczególnie polecany osobom starszym, osobom z nadwagą i sportowcom.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. W przypadku osób dorosłych przyjmować 1 saszetkę bezpośrednio na język, a następnie połknąć.
Załączniki
FLEXISTAV-REBUILD.jpg
FLEXISTAV-REBUILD.jpg (5 KiB) Przejrzano 549 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post