Ogarnij się i zacznij żyć Porady dla nie całkiem doskonałych

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Ogarnij się i zacznij żyć Porady dla nie całkiem doskonałych

Post autor: admin. med. »

Raquel Corcoles, Lucia Taboada
W poradniku Ogarnij się i zacznij żyć otrzymujesz plan na 21 dni, który pomoże Ci się odnaleźć życiowy spokój i mądrość. Poradami służą psycholog, neurobiolog i trener osobisty. Ucisz wewnętrznego krytykanta i odzyskaj wiarę w siebie.
Dla nie całkiem doskonałych
Raquel Corcoles i Lucia Taboada zebrały porady trzech specjalistów, by połączyć je w trzytygodniowy plan ogarnięcia się. Dla kogo jest ta książka? Dla każdej z nas, która ogląda dookoła siebie absolutne perfekciary, a sama wciąż jest spóźniona, za gruba, zbyt brzydka… Teraz pozbędziesz się zgorzknienia i tragizmu. Pozbędziesz się trapiących Cię problemów i staniesz się sobą. Samo czytanie tej barwnej książki wprawi Cię we wspaniały nastrój!
21-dniowy plan ogarnięcia się
Plan rozpisany jest na 3 tygodnie i zaczyna się w poniedziałek! Każdego dnia masz inne zadania do wykonania – zostały one przygotowane przez psychologa, neurobiologa i trenera osobistego. Znajdzie się więc coś dla ciała (ćwiczenia) oraz coś dla duszy i mózgu. Dzięki ich wykonywaniu poczujesz się lepiej ze sobą i przestaniesz zadręczać się problemami. Wszystkie są przedstawione w prosty sposób i okraszone zabawnymi grafikami.
Załączniki
ogarnij-sie-i-zacznij-zyc.jpg
ogarnij-sie-i-zacznij-zyc.jpg (11.56 KiB) Przejrzano 580 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post