Ty też będziesz w ciąży

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Ty też będziesz w ciąży

Post autor: admin. med. »

Mam 39 lat i obecnie staram się zajść w ciążę.” „Przeczytałam wszystko w Internecie o poprawianiu płodności. Nie wiem, od czego zacząć.” „Mam 37 lat. Chcę zachować płodność, bo kiedyś spotkam mężczyznę, z którym będę chciała mieć dzieci.” „Siedzę po uszy w terapiach płodności, jestem napompowana hormonami.” „Mam 28 lat, właśnie odstawiłam tabletki i chcę zapewnić swojemu układowi rozrodczemu optymalne zdrowie.” Wyczerpujący holistyczny przewodnik dla każdej kobiety chcącej poprawić swoją płodność, w każdym wieku reprodukcyjnym. Napisany po to, abyś mogła zajść w ciążę, kiedy będziesz tego chciała. Podnosząca na duchu podróż do Twojego organizmu. Spotkanie wschodniej i zachodniej wiedzy medycznej, ugruntowane na wnioskach z najnowszych badań i doświadczeniu specjalistów medycyny reprodukcyjnej. Jak przekierować uwagę z niepłodności na płodność, by wygrać ze stresem? Jak uzyskać równowagę hormonalną? Jak nie odebrać sobie radości z seksu? Jaka dieta zapewni optymalną jakość jajeczka? Jakich toksyn środowiskowych powinnaś unikać? Poznaj i zastosuj protokół odnowienia płodności.
Załączniki
ty-tez-bedziesz-w-ciazy.jpg
ty-tez-bedziesz-w-ciazy.jpg (4.55 KiB) Przejrzano 743 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post