Nieświezy oddech - pomocy

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
DuzyJonek
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 09:51

Nieświezy oddech - pomocy

Post autor: DuzyJonek »

Witam . Z nieświeżym oddechem zmagam sie od dluższego czasu . Szczególnie nieprzyjemny zapach czuję gdy mam pusty żoładek ( czyli np zjem rano sniadanie o 7 , umyje zeby i o godzinie 10 juz czuje ze cos jest nie tak ) . Dziwie sie czemu mam z tym problem skoro wydaje mi sie ze jestem zdrowy jak ryba :

Higiena - myje zeby po okolo 5 min 2x dziennie + plyn
Zatoki niedawno robiony przeswietlenie sa czyste i nic nie splywa
Migdaly zdrowe
Gastroskopie zrobilem nie mam helicobakterii ani refluksu
Zeby zdrowe - bylem u dentysty
Wymazy z gardla i jezyka okej
Zadnej gruzlicy ani tym podobne

Wszystko wydaje sie w normie . Jedyne co mnie meczy to bardzo czeste odbijanie po jedzeniu tak ze mowic czasem nie moge bo musze sobie beknac .

I tu mam pytanie do was .Czy wy jak umyjecie zeby rano to przez caly dzien utzrymuje wam sie fajny swiezy oddech czy tez czasem czujecie maly smrodek ?
dimedicus

Re: Nieświezy oddech - pomocy

Post autor: dimedicus »

Ma pan halitozę, jeśli wszystkie badania wychodzą dobrze a sama gastroskopia nic nie wnosi to przyczyna może być w zaburzeniach hormonalnych(tarczyca) zaburzenia enzymów trawiennych( np wątroby czy trzustki a może problem z nerkami) sądzę że przyczyna leży jednak w sprawach gastrycznych
Oczywiście nie można tu wykluczyć przyczyn grzybicy np w płucach być może z przyczyn nieodpowiedniej diety
(proszę poczytać w dziale diet o reżimie żywieniowym i o diecie lekkostrawnej czy żołądkowej
Czy robiono badanie krwi? pobierano wymaz z jamy ustnej? a jak z używkami,może tu jest problem?
DuzyJonek
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 09:51

Re: Nieświezy oddech - pomocy

Post autor: DuzyJonek »

Używek nie spożywam żadnych oprocz alkoholu max 2x na miesiac . Z wymazu mialem gronkowca zlocistego ale mialem antybiotyk i pani mowila ze nie ma sie co przejmowac bo ta bakteria nie daje o sobie znac i nie daje zadnych zlych objawow . Mozliwe ze wlasnie cos we wnetrzosciach mam nie tak bo czuje smrod wlasnie z dołu . W plucach nic nie mam bo mialem rengenty i te wszystkie badania na gruzlice itp :D
dimedicus

Re: Nieświezy oddech - pomocy

Post autor: dimedicus »

Jak już pisałem, przyczyna wynikająca jednak z przyczyn gastrycznych.Co robić już pisałem,,dieta i reżim,dalej zrobić badanie krwi oraz badanie na pasożyty.Odstawić wszelkie słodycze,artykuły mleczne,stosować synbiotyki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post