Ból ucha od bardzo długiego czasu

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Aknibas18
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 15:15

Ból ucha od bardzo długiego czasu

Post autor: Aknibas18 »

Witam

Szukam pomocy, albowiem 3 lekarzy laryngologów u jakich byłam nie rozwiązali skutecznie mojego problemu. Chodzi o to, że już od ponad 7 miesięcy wciąż boli mnie prawe ucho. Nie wiem dlaczego, nie mam stanu zapalnego. Lekarze zapisywali antybiotyki, lecz tylko na chwilę przestaje boleć i znów powraca. Jaka moze być tego przyczyna?
dimedicus

Re: Ból ucha od bardzo długiego czasu

Post autor: dimedicus »

Jakie badania wykonano?
Jeśli laryngolog aż trzech nie widzi nic w uchu,to może być to objaw otalgii wtórnej a więc że problem jest gdzie indziej ale objawia się w uchu.
Może być tu problem neurologiczny,takie objawy są związane z kilkoma nerwami generalnie z czaszkowymi,ale też z kręgosłupem,tarczycą itd itd,jest tego wiele aby roztrząsać(dodam jeszcze kilka,które mogą być dziwne jak np problem gastryczny,stomatologiczny,artropatia) mogę jeszcze wymieniać ale to tylko podejrzenia a nie diagnoza.Dlatego leki nie pomagają,gdyż leczy się objawy a nie przyczynę.
cox
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2016, o 14:27

Re: Ból ucha od bardzo długiego czasu

Post autor: cox »

Moja kuzynka miała podobny a wręcz identyczny problem... lekarz na końcu powiedział jej ze ma iść zęby wyleczyć bo to właśnie od zębów ucho potrafi boleć... i kiedy poszła i wyleczyła zęby ból ucha skutecznie ustąpił.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post