Dziecko z porażeniem mózgowym

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
goska331
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2016, o 19:10

Dziecko z porażeniem mózgowym

Post autor: goska331 »

Witam!
Mam dorosłego syna z porażeniem mózgowym. Jego problemy z zachowaniem zaczęły się w okresie dojrzewania. stany lękowe, bezsenność, apatia, torsje, to jedne z niektórych objawów. Syn obecnie ma 22 lata. Te objawy nasilają się u niego coraz częściej, są okresy lepsze i gorsze. Korzystam z porady psychiatry, ale jest to leczenie na zasadzie prób i błędów. Syn ma upośledzenie umysłowe także mój kontakt z nim jest utrudniony. Dotychczas miał zalecane takie leki jak promazin, hydroxyzinum, obecnie podaje mu clonazepanum i setinin. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które podobnie jak ja opiekują się dorosłą już osobą, która choruje na porażenie mózgowe a borykają się podobnie jak ja z różnymi problemami związanymi z opieką nad chorym.
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Dziecko z porażeniem mózgowym

Post autor: Psycholina »

Witaj, z tego co piszesz, twój syn ma nerwicę lękową. Bardzo ci współczuję, bo czeka cię ciężkie praca aby go z tego wyciągnąć, tym bardziej, że jak sama piszesz jest już chory. Może napisz coś więcej, opisz konkretne sytuacje, spróbujemy ci coś doradzić. Nie martw się jednak nerwicę można skutecznie wyleczyć, tylko trzeba czasu i cierpliwości
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post