Łamanie w kościach

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Łamanie w kościach

Post autor: nutriaa23 »

Od poprzedniej niedzieli łamie mnie w kościach i stawach.. we wtorek pojawilo sie lekkie drapanie w gardle .. jakoss to przechodzilam w sobote zaczelo mnie bolec gardlo przy ppolykaniu po lewej stronie. Teraz wieczor zauwazylam ze jeszcE bardziej mnie łamie. Nie mam zadnej goraczki lekko powiekszone wezly chlonne pod zuchwa. CY to moze byc infekcja ? I te lamanie w kosciach mozze byc prYczyna jakiegos przeziebienia ?
dimedicus

Re: Łamanie w kościach

Post autor: dimedicus »

Objawy wskazują na grypę albo na przeziębienie.(nie musi występować gorączka)
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Łamanie w kościach

Post autor: nutriaa23 »

Ale to jest mozliwosc zeby przez tydzien pobolewaly mniekosci ? Nigdy tak jeszcE nie mialam.
dimedicus

Re: Łamanie w kościach

Post autor: dimedicus »

Zdarza się,teraz przeziębienia czy stany grypowe trwają dłużej a już jeśli się nie zastosuje odpowiedniego leczenia czy przechodzi się z komplikacjami.
Nie wiem czy było coś stosowane i jak dozowane.
Jeśli jednak nie przechodzi do dni 10, trzeba koniecznie udać się do lekarza i przepadać.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Łamanie w kościach

Post autor: nutriaa23 »

Tzn ja od wczoraj biore cholinex na fardlo i. W sumie nic wiecej.. wiec jutro rraczj zostane w domu i zaczne leczenie. Tylko czym ? Polopiryna moglaby byc ?
Dodam ze nie mam ani kataru ale tylko taka lekko malutka chrypke
dimedicus

Re: Łamanie w kościach

Post autor: dimedicus »

nutriaa23 pisze:Polopiryna
można też
Raczej można wit.C w dawkach 3-4 tabl. Chlorchinaldin do ssania,Jakieś przeciwgrypowe(tego jest wiele)
czosnek,dużo pić.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Łamanie w kościach

Post autor: nutriaa23 »

Dobrze dziekuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post