Zmiany na członku

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
pk093
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:45

Zmiany na członku

Post autor: pk093 »

Witam, mam dwie sprawy, otóż od pewnego czasu (dokładnie od kiedy zacząłem dokładnie myć penisa tzn. ściągać napletek itp) żołądź zrobił sie troche siny (niebieski/fioletowy), nastepnie po kilku myciach napletek zaczął się do niego przyklejać (np. rano lub gdy długo "odpoczywa") myslę że to przez suchość i wymycie spod niego resztek mastki itp. ale ostatnio zaczął także chwilami troche swędzieć. Czy są jakieś leki bez recepty które mogły by pomóc?

Druga sprawa: Od kilku lat na czubku żołędzia, dokładniej na ujcjiu cewki moczowej pojawily sie "rybie usta" cos jak tutaj
z tym że bez tych krostek do okoła, co to jest i jak sie tego pozbyć?

Czekam na odpowiedź
carboczar

Re: Zmiany na członku

Post autor: carboczar »

Plamki występujące na żołądzi nie mają istotnego znaczenia,mogą występować z różnych przyczyn a nie świadczą o czymś poważnym.Mogą wystąpić między innymi z przyczyn zapalnych,grzybiczych na co wskazują opisane objawy.Nadmiar higieny często prowadzi do stanów grzybiczych(warto zmienić środki higieny na bardziej przyjazne dla skóry)Nic poważnego się nie dzieje.Proszę zastosować przez 10 dni Clotrimazolum(w kremie,dostępny bez Rp.ok 3,5zł)Proszę stosować 2 x dn po umyciu,dokładnie stosować pod napletkiem(zawijać nie ma potrzeby)Uważam że wystarczy jeśli nie zlecę antybiotyk dostępny bez recepty.Profilaktycznie proszę stosować Żuravit(podejrzewam też zapalenie cewki moczowej wynikające ze stanu zapalnego)Jest trochę droższy ok 30 zł lub urosept(tańszy)Jak stan się będzie utrzymywać podam mocniejsze leki ale uważam,ze leczenie podane rozwiąże problem.
pk093
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:45

Re: Zmiany na członku

Post autor: pk093 »

Dziikuję spróbuję, co do infekcji, to ostatnio leczyłem się lekiem Furaginum, gdyż lekarz rodzinny zlecił badania moczu i strwierdził biłakomocz, podejrzewał że zaczyna się jakiś stan zapalny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post