Pregna 250 dha, polecany kobietom w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Pregna 250 dha, polecany kobietom w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią

Post autor: admin. med. »

DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego) - 250 mg
skład kapsułki: skoncentrowany olej rybi w DHA, żelatyna ( osłonka, substancja żelująca), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), sorbitol (substancja do stosowania na powierzchnię), olej sojowy rafinowany (nośnik)


Wskazania i działanie

Pregna250 DHA to nowoczesny suplement diety polecany kobietom w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią, w celu uzupełnienia w diecie niedoboru DHA (kwasu dokozaheksaenowego).
Pregna250 DHA powstał w odpowiedzi na nowe rekomendacje dotyczące suplementacji DHA kobiet w ciąży i mam karmiących.
Według aktualnych standardów zdrowotnych Komisji Europejskiej kobiety w ciąży oraz matki karmiące powinny otrzymywać suplementację min. 200 mg DHA dziennie, gdyż wspomaga to prawidłowy rozwój oczu i mózgu u płodu jak i u niemowląt karmionych piersią. Przyjmowanie DHA w ciąży zalecają także polscy specjaliści – Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Grupa Ekspertów.
1 kapsułka Pregna250 DHA zawiera dawkę 250 mg DHA, która jest zgodna z zaleceniami Grupy Ekspertów w sprawie suplementacji DHA i innych kwasów tłuszczowych omega-3 w populacji ciężarnych i karmiących piersią. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią stosuj dietę bogatą w tłuste ryby morskie lub przyjmuj Pregna250 DHA.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Stosowanie
1-2 kapsułki dziennie.
Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Załączniki
Pregna250-DHA.jpg
Pregna250-DHA.jpg (15.76 KiB) Przejrzano 626 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post