Rozmowy o wszystkim i o niczym

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: irenist »

Witam serdecznie, ja jestem cały czas :-) zaglądam w miarę systematycznie. Ja wczoraj oficjalnie otworzyłam sezon grillowy :-) ładna pogoda się zrobiła to trzeba było coś przysmażyć na ruszcie. Mam o tyle dobrze, że nie muszę się ruszać poza dom na grilla, wszystko mam na podwórku.
Karolcia, bardzo fajny piesio, piasek na nosie sugeruje że bawił się w poszukiwacza skarbów :-) Ja sobie ostatnio okna zmieniałam w domu na plastikowe, jak dzwoniłam po różnych firmach to przyznam się, że rozpiętość cenowa jest dość spora, od 700 zł do 1200 zł z montażem. teraz pozostaje mi się tylko zabrać za przebudowę kotłowni i wstawienie nowej bramy. Wiosna idzie to i remonty pełną parą :-)
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Czyżby z wiosna życie się budziło w HP,oby!!!
Czas się zbierać do pracy,nie ma zmiłuj się.
irenist pisze:Ja wczoraj oficjalnie otworzyłam sezon grillowy :-) ładna pogoda
a gdzie to taka ładna pogoda była,bo u mnie padało i ponuro,dziś co prawda nie pada ale też i nie najcieplej jak to i u Karolci w Opolskim
Miłego dzionka!
ps.Mam nadzieję,że karolcia nie przelotem u nas
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

postaram się nie być przelotem ;P
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Ooooo chyba wczoraj wywołałam Cię Irenist do tablicy :D ?Tak dlugo czekałam na odpowiedź.Tłumaczą Cię te remonty.
Karolcia to profesjonalistka w sprawach zdjęciowych,a piesio iście i po królewsku sobie żyje u Ciebie.
Właśnie adminie u mnie tez była okropna ,deszczowa pogoda.Dzisiaj słonecznie,ale za to zimny wiatr był i tak nie bardzo przez to przyjemnie.Ale w ogródku zazielenilo sie pięknie,idzie wiosna.
Miłych snów życzę <papa>
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

irenist pisze: Karolcia, bardzo fajny piesio, piasek na nosie sugeruje że bawił się w poszukiwacza skarbów :-)

Dziękuje irenist

Halszka
Karolcia to profesjonalistka w sprawach zdjęciowych,a piesio iście i po królewsku sobie żyje u Ciebie.
<buziak>

Witam moi mili <kwiatek> niestety pogoda się popsuła zimno brrr tylko 10stopni u mnie :( Mam nadzieję że żadne przymrozki już nie przyjdą bo już mi truskawki kwitną :shock: Wiśnia rozkwitła, Śliwki, a brzoskwinia już zrzuciła kwiaty. Później wrzucę jakieś fotki teraz zmykam podopieczną usypiać <papa>
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

<kwiatek>
Załączniki
DSC_8470.jpg
DSC_8470.jpg (167.16 KiB) Przejrzano 2408 razy
3 (1 z 1).jpg
3 (1 z 1).jpg (137.09 KiB) Przejrzano 2408 razy
DSC_8463.jpg
DSC_8463.jpg (248.21 KiB) Przejrzano 2408 razy
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Witajcie
Czyściłam ekran i klawiaturę laptopa i zablokowałam go.Próbowałam,ale sama nie potrafię go uruchomić :twisted:
U mnie też zimno,o 7:30 było tylko 7,5 stopnia.Wystawiłam juz ponad tydzień temu hibiskusa,wypuszczające listki zrobiły się prawie żółte.Nie wiem czy uratuję go?
Narazie jest słonecznie.oby tak dłużej.
Miłego dnia <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Trzeba przyznać,że kwiatki ładne,bardzo lubię kolorowe kwiatuszki i nie ma to jak siąść w ogródku i patrzyć na te kolorki i kształty.Staram się mieć takie co to jedne się kończą a zaczynają następne kwitnąć.Dziś pogoda w miarę ale bardzo zimno a mam jeszcze sporo pracy w ogrodzie,raczej dziś nie da się wyjść.Czekam na rozkiwt magnoli ale coś za zimno i nie bardzo jej się chce.Może moja pani zrobi zdjęcie.
Wygląda na TO,że irenist, udało się rozruszać HP,może ktoś jeszcze wpadnie na leniwe pogaduchy.
Lecę dalej do pracy,miłego i słonecznego dnia <kwiatek>
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

Ja mam dziś kiepski dzień jakaś handra :evil: Nie cierpię tego uczucia :cry:
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: irenist »

karolcia, bardzo ładne zdjęcia robisz, widać rękę profesjonalisty ;-) jestem zaskoczona, że wiosna już na dobre zagościła u Ciebie w ogródku... u mnie co prawda nie ma za dużo drzew owocowych (jedynie śliwka i wiśnia która już chyba zdziczała) więc nie mam za bardzo porównania.
W zeszłym roku ambitnie postanowiłam założyć sobie mały ogródeczek i zasadzić parę warzyw (kalarepa, marchewka, por, seler itp) liście mi pięknie wybujały natomiast jak pełna nadziei i optymizmu wyciągnęłam warzywa z ziemi to okazało się że wszystko co po ziemią to zjedzone.... może w tym roku będę miała więcej szczęścia :-)
Chyba za bardzo pochwaliłam dzień w którym otworzyłam sezon grillowy... następne dni nie sprzyjały takiemu leniuchowaniu, wczoraj na zmianę było słońce, deszcz, grad. Dzisiaj słońce nawet świeci chociaż nie jest za ciepło na zewnątrz... Miejmy nadzieję, że temperatura podskoczy i zrobi się nie dość że przyjemnie to jeszcze ciepło :-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post