Rozmowy o wszystkim i o niczym

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: irenist »

Witam serdecznie w to sobotnie słoneczne (przynajmniej u mnie) przedpołudnie :-) na zewnątrz 14 st ja jeszcze w pieleszach ale trzeba się w końcu zebrać w sobie i zacząć ogarniać trochę dom i okolice :-)
Może popołudniu jakiś spacerek się zorganizuje ale to zobaczymy jak pogoda się utrzyma...
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

U mnie tylko z rana było bardzo słonecznie i bez wiatru ale teraz zaczyna się z lekka chmurzyć.Dziś dzień gospodarczy czyli prace w domu i oczywiście w internecie.
Czyli dzień spokojny,relaksowy a co dalej to się zobaczy.
Miłego weekendu....
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

irenist chyba mieszkamy w pobliżu bo u mnie taka sama pogoda i temperatura ;) admin.med widzę że nic się nie zmieniło ;) ja juz mieszkanko ogarnęłam teraz obiadek i na działeczkę :D musze chyba kawusię :) kto chętny?
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Ja akurat zasiadam do kawki ale brak jeszcze ciacha(będzie później)karolcia, to raczej ja obecnie mieszkam bliżej aniżeli irenist, bo ja mam np do Głubczyc ok 30 km(łatwiej Ci ocenić)
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

Admin.med to mnie zaskoczyłeś :) Nysa ? Czy Pokrzywna ;)
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Przy samej granicy Czech.Jakieś 500m.Na portalu nie podaję takich inf.
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

Zazdraszczam miejsca :) <buziak> to teraz masz blisko na kawusie do mnie ;)
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Na razie spadam,mam dużo prasowania.....
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej,
Żebym wiedziała o prasowanku,to bym Ci adminie :D podrzuciła moje,ale już sama to zrobiłam :D .
U mnie też 14 stopni,cały dzień był pochmurny,po południu nawet deszczowy.Udało mi się jeszcze nie zmoknąć ,kiedy byłam na cmentarzu.moja mama skończyłaby właśnie 110 lat :roll: ,przeżyła 77.
W sobotę,bo to już po północy był u nas stroiciel.Narazie tylko obejrzał wnętrze mojego pianina.Ma ocenić i zadzwoni aby uzgodnić resztę.Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam,ze w środka pianina,pod klawiszami,na młoteczkach mole urzędowały.Ok 50 lat było niestrojone i zamknięte.Filc do wymiany :roll: Ciekawa jestem ile takie coś będzie kosztować?
Teraz zrobiło się zimno,musiałam napalić w piecu żeby się wypluskać.
Spokojnej nocy <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Witam Niedzielnie!
Niestety pogoda do..... od wieczora do rana padało,a teraz wieje i jest tylko 6 stopni ale jak wyszedłem,to szybko wróciłem.Jednym słowem dziś LB.
W piątek się wybieramy na drugie mieszkanie do....,trochę porobić wiosennych porządków i taki mały urlopik majowy i w połowie czerwca wczasy nad morzem(już zabukowane) a później się zobaczy co dalej.
A teraz czas popracować na portalu.
Miłego leniuchowania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post