Oponka (opuchlizna) 2 miesiące po obrzezaniu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Daanieloo
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2016, o 09:37

Oponka (opuchlizna) 2 miesiące po obrzezaniu

Post autor: Daanieloo »

Witam,
Mam problem z oponką.
Miałem częściowe obrzezanie, wewnętrznego napletka zostało sporo. Lekarz nie kazał początkowo zakładać napletka bo wdała się lekka martwica i rana bardzo długo się goiła a opuchlizna była spora i nałożenie na żołądź mogłoby doprowadzić do rozerwania szwów (taka nietypowa sytuacja była).

Minęły 2msce, walczę z blizną contractubex'em. Próbowałem nałożyć napletek używając nawilżenia i w ciepłej wodzie używając siły ale nie da rady przez opuchliznę i bliznę..

Co teraz powinienem zrobić by spowodować wchłonięcie się tej opuchlizny (oponki)?
Pozdrawiam
zdjęcia:

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/UJLqh
Meneus

Re: Oponka (opuchlizna) 2 miesiące po obrzezaniu

Post autor: Meneus »

Czasem takie obrzęki(tu chłonka) wchłaniają się długo i tu raczej wątpliwe aby żel Contractubex rozwiązał problem.Raczej lepszym rozwiązaniem może być stosowanie Lioton 1000 oraz noszenie nadal penisa do góry aż do czasu wchłonięcia.
Daanieloo
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2016, o 09:37

Re: Oponka (opuchlizna) 2 miesiące po obrzezaniu

Post autor: Daanieloo »

Tak wiem, contractubex stosuję na bliznę. Wiem, że on nie działa na obrzęki. Mimo to się martwię, to już ponad 2 msce w takim stanie. Spróbuje z tym litonem. Martwię się tylko oby mi tak nie zostało. Nie rozumiem tej reakcji organizmu... Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post