Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
damian8063
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 18:22

Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: damian8063 »

Dzień dobry dzisiaj 4 dzień po zabiegu stulejki a ja nie mogę odciągnąć napletka w stanie spoczynku. Wczoraj mi się udało, ale dziś już nie mogę. Sprawia mi to mocny ból. Czy to normalne? Czy może na razie dać sobie spokój i poczekać aż to się wszystko lepiej zagoi i wtedy próbować?
dimedicus

Re: Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: dimedicus »

Koniecznie zsuwać mimo bólu,bardzo możliwe,że wytworzył się stan zapalny
Proszę zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda. Penis jest zawsze do góry?
damian8063
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 18:22

Re: Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: damian8063 »

dimedicus pisze:Koniecznie zsuwać mimo bólu,bardzo możliwe,że wytworzył się stan zapalny
Proszę zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda. Penis jest zawsze do góry?
Dopiero z forum się dowiedziałem, że trzeba go trzymać do góry. Załączam zdjęcia, jak widać zsuwa się tak mniej więcej do połowy, później boli. A czym ten stan zapalny by się objawiał? Myję go 2 razy dziennie i smaruję kremem Argosulfan.

Niestety nie mogę dołączyć zdjęć bo za dużo zajmują, czy mogę je Panu wysłać jakoś inaczej?
dimedicus

Re: Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: dimedicus »

proszę wkleić zdjęcia format max 900pikseli, można też zrobić na stronach do tego przeznaczonych i podać linki
ocenie co robić dalej
damian8063 pisze:Argosulfan.
a kto to zalecił?
damian8063
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 18:22

Re: Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: damian8063 »

dimedicus pisze:proszę wkleić zdjęcia format max 900pikseli, można też zrobić na stronach do tego przeznaczonych i podać linki
ocenie co robić dalej
damian8063 pisze:Argosulfan.
a kto to zalecił?
Wklejam zdjęcia z przedwczoraj i zdjęcie z wczoraj jak udało mi się zsunąć napletek. Martwi mnie też, że na żołędzi jest wyraźnie odznaczona ta część, która jest na wierzchu i ta która jest schowana. Argosulfan przepisał mi lekarz urolog, który mi wykonywał zabieg.
dimedicus

Re: Nie mogę odciągnąć napletka po zabiegu stulejki

Post autor: dimedicus »

Całkiem dobrze to wygląda,trzeba zsunąć napletek,inaczej zrobi to lekarz.Bardzo możliwe,że dochodzi do zlepiania się mastki,trzeba posmarować maścią i zsunąć a później będzie już schodzić.
zdjęcia usuniemy jako niepotrzebne(prosiłem o mniejsze)
Nie uważam aby podany lek pomógł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post