Regulamin Forum Medycznym. Informacje o zdrowiu

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
admin. med.

Regulamin Forum Medycznym. Informacje o zdrowiu

Post autor: admin. med. »

Rejestrując się na "Forum Medycznym" zgadzasz się na poniższe warunki.
1. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te, w zamian za udzieloną poradę, pozostaną na forum i Internecie.
2. Administrator, moderator ma prawo do: usunięcia, zmiany oraz zamknięcia każdego wątku.
3. Na forum nie wolno stosować trollowania, należy przestrzegać zasad netykiety, oraz czystości języka polskiego. Nie wolno prowadzić złośliwej polemiki i obrażać uczestników forum.
4. Administrator, moderator ma prawo ostrzegania i banowania użytkowników za niedopuszczalne i niegodne zachowanie na forum. Za usuwanie postów, użytkownik może zostać usunięty na stałe z portalu (forum).
5. Administrator, obsługa forum nie odpowiada za opinie i poglądy forumowiczów. Oraz za włamania do danych (z winy użytkownika).
6. Na forum nie wolno umieszczać reklam, podawania: odniesień do innych stron internetowych (linków), umieszczania swoich stron www oraz e-maili, zadawać pytań na pw w/s leczenia do innych forumowiczów, prowadzić handlu, bez zgody administracji.
7. Forumowicz ma prawo do zadawania pytań w jednym poście (w przypadku wyników badań, należy podawać normy dla danego labo. oraz przyczyny badania), w przypadku braku odpowiedzi, proszę napisać do administratora.
8. W razie wątpliwości można napisać do administratora.
9. Postom należy nadawać tytuły związane z pytaniem.
10. Porady udzielane są tylko na forum. Ogólne informacje na temat chorób i zasad postępowania w żadnym stopniu nie zastępują wizyty u lekarza oraz podjętego leczenia. Twórcy strony nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie. Eksperci nie są obecni non-stop a jedynie po pracy i w czasie wolnym.
11. Na pytania dot. łączenia alkoholu z lekami nie udzielamy odpowiedzi.

Wszelkie informacje, publikacje, opinie prywatne zamieszczone na forum mają charakter tylko informacyjny i dodatkowy. Żadnej z zamieszczonych lub uzyskanej informacji i/lub odpowiedzi lekarzy lub specjalistów nie należy rozumieć jako:
• udzielenia świadczenia zdrowotnego w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28, poz. 152) i ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2011 r. Nr 112, poz. 654, z późn. zm.) oraz badania pacjenta w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28, poz. 152),
• wskazań dotyczących stosowania produktów leczniczych,
• wskazań dotyczących sposobu używania wyrobów medycznych,
• braku konieczności przeprowadzenia zabiegów medycznych i podjęcia terapii,
• stawiania diagnozy oraz wskazywania terapii.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post