Rozmowy o wszystkim i o niczym

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

Hej hej zimno brrrrr siedzę przy komputerze i normalnie paluch mi drętwieją z zimna :x nawet mój pies z rana szybko zrobił co miał zrobić i szybko do domku. za oknem 4 stopnie brrrr Moja córa we Wrocławiu na biwaku Harcerskim mam nadzieję że się nie pochoruje. Wczoraj na lodach byli ;P dziś na samą myśl o lodach mnie mrozi. No nic muszę podobnie jak Adminek popracować. Mam nowe zajęcia. Współpracuje z autorem aforyzmów, prowadzę mu stronę i komponuje jego aforyzmy z moimi fotkami :)
Załączniki
takie u mnie dziś jest niebo czasem słonko się przebija
takie u mnie dziś jest niebo czasem słonko się przebija
niebo.jpg (14.53 KiB) Przejrzano 7819 razy
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hejka
U mnie nad ranem było -1,auta oszronione pogoda jak w kalejdoskopie,wszystkiego po troche,najwięcej zimnego wiatru.Nawet grat leciał z nieba.Żal psa wypędzić na dwórostatnio pogoda jest nieprzewidywalna.
Karolciu,masz suuper zajęcie.Chętnie bym obejrzała co tworzysz.
Szkoda adminie,ze moja dzielą jest tak blisko,w tym samym mieście.No ale bez auta byłby problem z przemieszczaniem.
Miłego LB wszystkim <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Widzę,że wczoraj wymiotło wszystkich.
U mnie niestety ale od rana zaczyna coraz mocniej wiać a najcieplej to nie jest,chyba się ubiorę ciepło i pójdę powalczy w ogródku. moją magnolię po dzisiejszych mrozach nocnych całkiem zrudziała i nie będzie kwitnięcia w tym roku.Pąki takie brzydkie że szok,wyglądają jak zgnilizna,szkoda ale co robić na pogodę nie ma rady.
Na ra...
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

Hej kochani zróbcie coś z tą pogodą :evil: Zimno i głowę chce urwać. Słonko świeci ale co z tego brrrr. Wczoraj byłam na chwile u rodziców razem z bratem. O moze ktoś chce kupić dom na zaciszu z dala od zgiełku miasta. Bardzo fajne miejsce dla wędkarzy bo praktycznie pod samym domem sa stawy. Cisza spokój i mnóstwo ptaków. Miejsce bardzo fajne ale moi rodzice niestety musza się z stamtąd wyprowadzić maja problemy zdrowotne i powinni mieszkać bliżej cywilizacji ;) . Ja standardowo zapraszam na kawusie :) właśnie mam przerwę mala zasnęła :)
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej
Miejsce urokliwe,ale dla mnie za daleko.a na starości kości rdzewieja i nie lubią wilgoci :roll:
Piękne te Twoje zdjęcia Karolciu,podziwiam.
Pogoda zaiste fatalna,u mnie teraz 4 stopnie na plucie i od paru godzin pada równo :roll: :roll:
Szkoda tej magnolii adminie.U mnie już większość przekwitła,opadają płatki,tez brązowieje i takiej juz nie lubię,przykro patrzeć.u mnie o 5 rano było tylko 0,5 na plusie.Ponoć weekend ma byc podobny :x :x :x :x :x
miłego wieczoru w domowych pieleszach <papa>
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: irenist »

Witam serdecznie :-)
Tu na forum jest o wiele cieplej niż na zewnątrz, ale cóż się dziwić skoro od każdego z was bije tyle ciepła :-) U mnie również zimno, szaro i ponuro, jak wyjeżdżałam z domu to nawet deszcz padał... Niech już będzie przyzwoita temperatura, słoneczko niech wyjdzie zza chmur... dłuuuuuugiiii weekend się zbliża to niech chociaż on zaowocuje bardziej sprzyjająca aurą...
Ostatnio jak przeglądałam internety to wpadł mi w oko całkiem fajny park rozrywki Energylandia czy jakoś tak... ktoś coś słyszał, był tam korzystał z atrakcji?? Ceny nie wyglądają zachęcająco, ale może jednak warto???
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

irenist, <buziak>
Witajcie no ja tez mam nadzieję że długi weekend będzie cieplejszy. U mnie dziś troszkę cieplej, ale nadal kiepsko :?

Halszka,
Piękne te Twoje zdjęcia Karolciu,podziwiam.
Dziękuję <buziak>
Jutro idę zajrzeć na działkę mam nadzieję, że nic nie pomarzło. Wczoraj jak z pieskiem rano wychodziłam to był szron na trawie bleee chcę ciepełka <prosi> może ktoś zagadać tam u góry ? admin. med. może ty spróbujesz co ?
Ok kochani zmykam miłego wieczorku <winko>
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Ahoj
U mnie też było nieco cieplej,moze dlatego,że nie było takiego bardzo zimnego wiatru.większość dnia słoneczna,trochę pokropiło pod wieczór.Miałam nawet ciekawe zjawisko.miałam pranko jeszcze na dworze,wnusia wyszła przed dom i zawołała mnie że pada.Biegiem zdjęłam pranko,a tu słońce wyszło.Po chwili spojrzałam przez okno i co widzę?słońce i leje deszcz,ktoś nawet przechodził pod parasolem,ale chodnik i jezdnia przed domem suchy :shock: .Wyszłam sprawdzić przed dom...sucho :roll: .Poszłam dalej, bo już oczom nie dowierzałam.Pół ulicy mokre,a pół suche od mojej strony.Widocznie tak chmura sięgała. :roll: Dziwne to zjawisko.
irenist pisze:Tu na forum jest o wiele cieplej niż na zewnątrz, ale cóż się dziwić skoro od każdego z was bije tyle ciepła
Miłe to co napisałaś <buziak>
Mogłoby być cieplej,chcieliśmy trochę pogrilować,otworzyć nareszcie sezon pod chmurką,ale jak będzie tak jak do tej pory to nie zbyt byłoby przyjemnie.
Spokojnej nocy <papa>
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Śpijcie nadal spokojnie <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Z mojej strony widać na Pradziadzie(Czechy) że spadł śnieg ale nie ma się co dziwić,skoro w nocy są ujemne temp dziś było >-4 stopni.
Teraz jest słonecznie i ładnie oraz bez wiaterku.
ja się szykuje do wyjazdu,po drodze tylko wstąpię do szpitala i jadę dalej a z tego co mówią w radiu,droga zakorkowana(autostrad) muśże wybrać dłuższą drogę alternatywną,Miłego weekendu(długiego)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post