Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
xax
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 20:26

Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: xax »

Mam 19 lat, odkąd skończyłam 10 może 11 lat, co jakiś czas boli mnie głowa. Są to bóle wędrujące, ale bardzo często zdarza się, że bolą mnie dodatkowo oczy. Byłam u okulisty nie raz, badania wykazały, że mój wzrok jest prawidłowy, nie mam wad. Czasem głowa boli mnie jednorazowo, czasem kilka dni z rzędu. Nasilają się podczas schylania, wchodzenia po schodach itd. Ciśnienie jednak mam w normie. Żadnych podejrzanych wydzielin z nosa. Nie pomagają mi tabletki przeciwbólowe, w tym ketonal forte.

Dziś odbyłam badanie radiologiczne, które wykazało, że mam zacienienie zatoki czołowej. Co to znaczy? Możliwe żeby była to wina zatok? Od tylu lat?

Idę również na badanie krwi. W zeszłym roku miałam to badanie, również wykazało, że jestem zdrowa.
dimedicus

Re: Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: dimedicus »

Trudno oceniać czy od tylu lat ale obecnie tak,może być przyczyną tych objawów.
xax
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 20:26

Re: Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: xax »

a tomograf głowy może coś wykazać?
dimedicus

Re: Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: dimedicus »

Jeśli będą zmiany, tak.Proponuję wykonać też EEG.
xax
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 20:26

Re: Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: xax »

badanie krwi nic nie wykazało, wszystko jest w porządku. lekarz nie chciał dać mi skierowania na EEG, powiedział, że mam najpierw wyleczyć zatoki. jest jakaś inna metoda leczenie niż punkcje? słyszałam, że to niezbyt przyjemne...
dimedicus

Re: Wędrujące ból głow,zacienione zatoki czołowe.

Post autor: dimedicus »

Punkcja,to ostateczność i nie spieszyłbym się z tym.W 1 rzucie stosujemy leczenie farmakologiczne oraz nagrzewanie zatok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post