Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
Peter88
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2016, o 19:36

Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Peter88 »

Witam,

od jakiegoś czasu pojawił się u mnie ból kręgosłupa i około tygodnia później w klatce piersiowej. Ból w klatce jest tak nieznośny, boli przy głębszym oddechu, przy kaszleniu, śmianiu, podnoszeniu z łóżka i przy dotyku.

I co na to poradzić, jakieś maści przeciwzapalne? wygrzewające?

Pozdrawiam
Peter88
Meneus

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Meneus »

A jakieś badania robiłeś w tym kierunku?? RTG klatki piersiowej lub kręgosłupa??
Peter88
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2016, o 19:36

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Peter88 »

Nic nie wykonywałem, ale lekarz prowadzacy móje leczenie mowił, ze sa te bole spowodowane leczeniem, ze nie ja jeden i nie ostatni skarzy sie na takie skutki leku jaki łykam i powinny ustapić, ale mineło już troche czasu i nic takiego nie nastało ;/
Meneus

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Meneus »

skoro wiesz od czego to jest to po co pytasz??
jeżeli to skutki uboczne to powinny przejść po zaprzestaniu leczenia, jeżeli tak nie jest to skonsultuj się z lekarzem prowadzącym.
Peter88
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2016, o 19:36

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Peter88 »

no mowiłem mu, ze taki skutek uboczny wystepuje od tego leczenia, bo w ulotce jest napisany ten skutek "bole w klatce piersiowej" ale jestem juz troche po leczeniu a bol nadal nie mija;/ ciagle nawraca, co w takim kierunku mam zaczac robić ?
Meneus

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Meneus »

Tak jak wspomniałem do lekarza prowadzącego lub w przypadku gdy będzie za długa kolejka, to do lekarza pierwszego kontaktu
Peter88
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2016, o 19:36

Re: Ból w kręgosłópie a później klatce piersiowej

Post autor: Peter88 »

w takim razie dziekuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post