problem z migdałkiem

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

problem z migdałkiem

Post autor: agnieszka500 »

opisywałam wcześniej że od roku mam problem z prawym bolącym migdałkiem nie miałam nigdy gorączki,brałam antybiotyki ale ból nie mijał po antybiotyku zawsze pomagały płukanki i tabletki do ssania ale na krótką chwilę i ból powracał tak miałam przez rok,o dziwo migdałek od miesiąca mnie nie boli ale jest troszkę powiększony na szyji jest wyczuwalny ale też mam troszkę powiększone więzły chłonne,czasami mam nie przyjemny zapach z ust po przebudzeniu i jakieś białe grudki na górnym podniebieniu,gęstą flegmę którą ciężko odkaszlnąć,ale czuję tak jakby za tym prawym migdałkiem coś było nie boli ale przeszkadza mi to,byłam wczoraj prywatnie u laryngologa to po w prowadzeniu kamerki powiedział migdałki nie najgorsze ale za tym prawym migdałkiem co ciagle mnie bolał są 2 malutkie białe kropki,i na tym się skonczyło,nie wiem od czego są te białe kropki i czy to się jakoś leczy bo żadnych leków nie przepisał
carboczar

Re: problem z migdałkiem

Post autor: carboczar »

takie białe kropki wskazują na zakażenia bakteryjne też są związane z ekspozycją na chemię,nikotynę
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

Re: problem z migdałkiem

Post autor: agnieszka500 »

czy to się leczy czy co?bo laryngolog nic nie powiedział ani nie przepisał żadnych leków,na na dodatek od tygodnia mam na szyji powiększone więzły chłonne czy to normalne?smaruję szyję maścią vicks i owijam szalikiem do tego na okrągło tabletki do ssania na gardło czy to nie zaszkodzi branie ciągłe tabletek do ssania na gardło
carboczar

Re: problem z migdałkiem

Post autor: carboczar »

Jeśli leki nie pomagają w ciągu 10 dni,wskazane wykonać badania.
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

Re: problem z migdałkiem

Post autor: agnieszka500 »

leków żadnych nie biorę,a jakie badania mam zrobić?
dimedicus

Re: problem z migdałkiem

Post autor: dimedicus »

Pobrać materiał z zmiennych miejsc,wykonać badanie krwi z rozmazem,rtg zatok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post